تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۱:۲۸
کد مطلب : 91022
یادداشت/

مقتدایی و احزاب غیرقانونی،چالشی پیش از رقابت بزرگ/ آقای استاندار ، مارادونا رو ول کن ، محمد علی رو بچسب!

جناب استانداراین اظهارات جنابعالی است که صراحتا وظیفه قانونی خود را یادآور شده اید ،ما هم بنا داریم چند جمله ای را به شما و همکاران محترمتان در ستاد برگزاری انتخاباب که مجری رقابت بزرگ جریان های سیاسی است یادآوری کنیم.

رهیاب در یادداشتی آورده است: عبدالحسن مقتدایی، استاندار خوزستان در نشست خبری انتخابات که با حضور خبرنگاران برگزار شد گفت: احزاب منحل شده ممنوعیت قطعی فعالیت دارند و چنانچه در مجامعی حضور نمایندگان یا کاندیداهای آینده به طور معنادار باشد، تذکرات لازم باید داده شود و اگر فعالیت پیش از زمان مجاز تبلیغات در جهت مشارکت مردم صورت گیرد، مانعی ندارد اما اگر به منظور یارگیری برای انتخابات اتفاق بیفتد، فرمانداران موظفند تذکر بدهند.

جناب استانداراین اظهارات جنابعالی است که صراحتا وظیفه قانونی خود را یادآور شده اید ،ما هم بنا داریم چند جمله ای را به شما و همکاران محترمتان در ستاد برگزاری انتخاباب که مجری رقابت بزرگ جریان های سیاسی است یادآوری کنیم.

اولا: امید داریم این اظهارات جنابعالی که مصالح نظام را در پی دارد صرفا سخنرانی نباشد و پای عمل نیز به این تذکر خود پایبند باشید.

 

ثانیا:حتما می دانید فعالیت برخی احزاب همچون مشارکت و مجاهدین به دلیل اقدامات گسترده علیه نظام توسط دستگاه های نظارتی متوقف و این احزاب منحل شده اند.

لطفا به این مساله توجه کنید که این احزاب منحل شده اند  لکن مهره های کلیدی آن ها منحل نشده اند و پس از آزادی از زندان که به جرم های متنوع صورت گرفته بود طی ماه های گذشته فعالیت های گسترده ای را برای ورود دوباره به عرصه انتخابات کلید زده اند .

لذا چنانچه به دنبال واکسینه کردن انتخابات از پلشتی ها وآلودگی ها هستید ابتدا سراغ این گزینه های تابلو دار بروید که علی رغم سوابق ناپاک قبلی هنوز هم اظهارات ساختارشکنانه خود را به همراه دارند.

جناب مقتدایی متاسفانه آدرس برخی از این چهره های مخرب را تعدادی از مشاورین شما دارند!

 

ثالثا:جریان های قومی منحل شده را که خوب می شناسید همان ها که روزگاری با مشارکت تندروهای اصلاح طلب برخی شهرهای این استان را به آشوب کشیدند  و انتهای قصه پس از ریخته شدن خون عده ای زن و کودک ختم به خیر شد.

جناب استاندار به دیدارها و اظهارات اخیر چهره های افراطی اصلاح طلب  و فضاسازی جریانات قومی توجه کنید به نظر شما بوی تحریک قومیت ها به مشام نمی رسد؟

 

رابعا:این ضرب المثل را حتما شنیده اید که مارادونا را ول کن محمدعلی رو بچسب!،حکایت برخی از فرمانداران شما متاسفانه این روزها جز این نیست.

دیدارهای عمومی و خصوصی با احزاب و شاخه های خاص سیاسی که محملی برای حزب بازی مدیران شما شده است اولین تخلفی است که باید از سیستم خود شروع کنید سیستمی که قرار است به عنوان مجری یک انتخابات سالم و بدون رانت باشد.

به قول معروف رطب خورده کی منع رطب کند.

 

پی نوشت:

*منتظر اقدامات عملی جناب استاندار خواهیم بود

*پیشنهاد تنگ کردن فضا را نداریم لکن به سابقه دارها سرویس ندهید!

  1. محمدرضا می‌گه:

    بهترین نمونه ان منصوب نمودن رییس ستاد انتخاباتی خاتمی و میرحسین در ابادان بعنوان … ابادان میباشد .