تاریخ انتشار خبر: ۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۵:۳۸
کد مطلب : 34252
در پیامی به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان؛

ملک عبدالله: به گروه‌های تروریستی اجازه نمی‌دهم به کشورم آسیب بزنند

پادشاه عربستان هشدار داد به گروه‌های تروریستی اجازه نمی دهد به کشورش آسیب وارد کنند.

ملک عبدالله: به گروه‌های تروریستی اجازه نمی‌دهم به کشورم آسیب بزنند

به گزارش عصر آبادان، باشگاه خبرنگاران به نقل از  پایگاه اینترنتی یالیبنان نوشت: پادشاه عربستان هشدار داد به گروههای تروریستی اجازه نمی دهد به کشورش آسیب وارد کنند.

  ملک عبدالله روز شنبه در پیامی که وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی عربستان آن را قرائت کرد ، گفت:” پادشاهی سعودی تروریسم را در همه شکل هایش رد می کند و اجازه نمی دهد گروهی تروریست این دین را به عنوان سپری برای پیشبرد منافع شخصی خود و آسیب زدن به مسلمانان یا حمله به سرزمین و شهروندانمان استفاده کند. ما با عزم و اراده ، قاطعیت و همکاری مردم کشورمان این تروریست های مایه عذاب را بیرون می رانیم.”
این پیام ملک عبدالله که به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان قرائت شد ، بعد از  آن صادر شد که رهبر سعودی دستور داد اقدامات لازم برای محافظت از نظام پادشاهی این کشور در برابر بحران عراق به عمل آید.
ملک عبدالله در پیام خود تاکید کرد که اسلام دین وحدت، برادری و انسجام است. او گفت برخی مسلمانان از دین فاصله گرفته و فریب بدخواهان را خورده اند.
ملک عبدالله گفت که این عده بین اصلاحات و تروریسم تفاوتی قائل نیستند و نمی دانند که برخی می خواهند بین مسلمانان اختلاف بیندازند. وی ابراز امیدواری کرد که امنیت، صلح و ثبات به دنیای اسلام بازگردد و ارزش های خویشتنداری ، عطوفت و محبت حفظ شود.
انتهای پیام/