تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۲:۵۵:۲۸
کد مطلب : 50539
دهدشتی:

منطقه آزاد اروند باعث افول صنایع در آبادان و خرمشهر شده است

عصر آبادان: نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف انتظار، فعالیت های سازمان منطقه آزاد اروند باعث افول صنایع در شهرهای آبادان و خرمشهر شده است.

0000153

به گزارش عصر آبادان به نقل از مهر ، سیدحسین دهدشتی عصر امروز در نشست معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با صنعتگران شهرهای آبادان و خرمشهر که در محل تالار غدیر فرمانداری آبادان برگزار شد، اظهار کرد: مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند باید در این جلسه حضور پیدا می کردند.

وی افزود: یکی از ماموریت های سازمان منطقه آزاد اروند توسعه سرمایه‌گذاری است ولی متاسفانه از زمانی که شهرهای آبادان و خرمشهر منطقه آزاد شده است، صنایع در این دو شهر افول کرده اند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در همین خصوص تصریح کرد: افول صنایع صنعتی در شهر آبادان بیش از صنایع دستی شهر خرمشهر بوده است.

دهدشتی ادامه داد: در حال حاضر فرصت لازم به دست آمده است و برای موضوع دوگانگی در مدیریت باید کارگروه تشکیل داده شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در آستانه برنامه ریزی برای بودجه سال ۹۴ در مجلس شورای اسلامی هستیم می توان بررسی کرد فعالیت شهرکهای صنعتی در مناطق آزاد باید به چه صورت باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در تلاشیم که مشکلات شهرکهای صنعتی در این منطقه هر چه سریعتر رفع شود

 1. یه ابادانی می‌گه:

  بنده خدا حرف بزنه یا میگن انتخاباتیه یا میگن چرا حالا حرف زدی اگر هم حرف نزنه بعضی ها میگن نماینده های ما بی تفاوت و بی عرضه اند به نظرم اگر کسی حرف حق زد خدا پدر و مادرش را بیامرزه حالا هر وقت و با هر منظوری باشه

 2. ناشناس می‌گه:

  بالاخره نفهمیدیم جناب دهدشتی با منطقه آزاد شدن آبادان موافقند یا خیر؟
  اگه موافقید پس جهت کمک ، لااقل راه کار بدید
  اگه موافق نیستید که مشخصه برای چی ناراضی هستید 😉

 3. محسن می‌گه:

  ظاهرا ایشان هم با شیب ملایم در حال کلید زدن فعالیتهای انتخاباتی گردیده است . راستی کجا بودی تا حالا .