تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۴:۳۱
کد مطلب : 71368
کعبی:

منطقه آزاد اروند به واردکنندگان تاکسی های پلاک اروند تسهیلات می دهد

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سازمان منطقه آزاد اروند وام، امکانات و تسهیلات مورد نیاز را در اختیار افرادی که قصد دارند خودروی پلاک اروند به عنوان تاکسی وارد کنند، قرار می دهد.

 

به گزارش عصر آبادان ، عبدالله کعبی با اشاره به طرح تاکسی های پلاک اروند اظهار کرد: برای اجرای طرح تاکسی های پلاک اروند آمادگی لازم در راستای تقویت ناوگان حمل و نقل شهری در شهرهای آبادان و خرمشهر را داریم.

وی با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد اروند پیمانکار نیست، افزود: ما مشوق ها و تسهیلات لازمی که باید انجام شود را اجرا می کنیم و بخش دیگری از امورات را تاکسیرانی های آبادان و خرمشهر باید پیگیری کنند.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد اروند وام، امکانات و تسهیلات مورد نیاز را در اختیار افرادی که قصد دارند خودروی پلاک اروند به عنوان تاکسی وارد کنند، قرار می دهد.

کعبی با اشاره به شهرداران شهرهای آبادان و خرمشهر تاکید کرد: هر زمان که شهرداران شهرهای آبادان و خرمشهر موضوع تاکسی های پلاک اروند را پیگیری کنند آمادگی لازم را برای همکاری با آنها داریم.

وی با بیان اینکه ما معتقدیم حمل و نقل شهری در شهرهای آبادان و خرمشهر باید توسعه پیدا کند، توضیح داد: همانگونه که برای اتوبوسرانی و نهضت آسفالت هزینه پرداخت کرده ایم، برای این دو شهر دیگر هزینه های لازم را پرداخت می کنیم تا این منطقه توسعه بیشتری پیدا کند و زندگی مردم ارتقا یابد زیرا این موضوع را وظیفه خود می دانیم.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: ما خود را ملزم می دانیم امکانات را با کیفیت مطلوب در اختیار مردم شهرهای آبادان و خرمشهر قرار دهیم؛ دستگاه های دیگر نیز باید این احساس تکلیف را کنند.