تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۷:۵۱:۳۰
کد مطلب : 93581

مهدی چمران به بیمارستان منتقل شد

جمشید گریوانی بیان داشت: اقدامات درمانی بر روی رئیس شورای اسلامی شهر تهران انجام و خوشبختانه هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران دقایقی پیش طی یک سخنرانی دچار افت فشار و به بیمارستان امام رضا(ع) بجبنورد انتقال یافت که اکنون حال عمومی وی رضایت‌بخش اعلام شده است.

وضعیت جسمانی و حال عمومی رئیس شورای اسلامی شهر تهران که پس از ۲۰ دقیقه سخنرانی در مسجد انقلاب مرکز خراسان شمالی دچار افت فشار شده و به بیمارستان امام رضای بجنورد انتقال یافت، رضایت‌بخش و مساعد اعلام شد.

منتخب ۴ دوره شورای اسلامی بجنورد اظهار داشت: پس از افت فشار مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، وی به بیمارستان امام رضا(ع) انتقال و تحت مداوا قرار گرفت.

جمشید گریوانی بیان داشت: اقدامات درمانی بر روی رئیس شورای اسلامی شهر تهران انجام و خوشبختانه هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

وی تصریح کرد: چمران پس از لحظاتی اقدامات درمانی، از بیمارستان ترخیص و حال عمومی وی مساعد و رضایت‌بخش بوده و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

آئین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در بجنورد در مسجد انقلاب با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.

مشکل خاصی به وجود نیامد

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران صبح امروز میهمان برنامه گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در مسجد انقلاب بجنورد بود.

وی افزود: آقای چمران حین سخنرانی در این مراسم دچار افت فشار شد که البته مشکل خاصی به وجود نیامد فقط از باب اطمینان او را به بیمارستان منتقل کردند تا تحت نظر باشد.

نماینده بجنورد در مجلس در ادامه تأکید کرد: بنده ساعتی قبل به ملاقات آقای چمران رفتم که الحمدالله مشکلی نداشت و به صورت تلفنی با بستگانش صحبت می کرد و گفت که در حال حاضر شرایط وی مساعد است و به زودی مرخص می‌شود.

وی افزود: آقای چمران به دلیل خستگی مفرط طی چند روز گذشته و همچنین برنامه‌ای که روز گذشته در مشهد مقدس داشت، دچار افت فشار شد به همین دلیل ادامه سخنرانی آقای چمران در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام (ره) در بجنورد به صلاح نبود.

منبع: فارس