تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۳:۴۶:۴۰
کد مطلب : 36268

مهر نماز صهیونیستی در مساجدقم +عکس

جا دارد، مسئولان مربوط در وزارت اوقاف و امور خیریه و یا ستاد عالی کانون های مساجد کشور که متولی رسیدگی به امور مساجد هستند، فورا برای جمع آوری این مهرهای شبه ناک اقدام ورزند.

اخبار رسیده از شهر مقدس قم حاکی از آن است که اخیرا در برخی از مساجد این شهر،‌ مهرهایی دیده شده که بر روی آن ستاره داوود که نشانه و آرم رژیم اشغالگر صهیونیستی است، حک شده است.

مهر نماز باستاره‎داوود درمساجدقم!+عکس
بدون شک چنین اقدامی می تواند برنامه یا طرحی جامع برای وارد کردن نمادهای صهیونیستی به اعتقادات مردم باشد.

از همین رو جا دارد، مسئولان مربوط در وزارت اوقاف و امور خیریه و یا ستاد عالی کانون های مساجد کشور که متولی رسیدگی به امور مساجد هستند، فورا برای جمع آوری این مهرهای شبه ناک اقدام ورزند.

لازم به ذکر است، صهیونیسم جهانی برای تسخیر جهان و تسلط بر فرهنگ، دین و اعتقادات و حتی دیگر امور زندگی مردم سراسر جهان برنامه ریزی و توطئه چینی کرده و همواره مشغول چنین کاری بوده و هستند.

 1. زیبا می‌گه:

  اونچیزی رو که ما در قالب مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان لق لقه زبانمان داریم دشمنان به طور مشخص به منصه ظهور می رساند، اینکه در شهری مثل قم که محل حضور مراجع دینی و تقلیدی کشور که با هرکلام آنها مردم نحوه انجام کارهایشان را مطابق با قوانین جاریه اسلامی می کنند، چنین مسئله ای رخ دهد جای گفتن واویلا و وامصیبتا دارد .

 2. ناشناس می‌گه:

  چه جالب اصلا توجه نکرده بودم .

  ما رو باش رو چی سجده میکردیم.

  نمازی که بدون دقت باشه مین میوشد که همه فقط خم و راست میشن و توجه ندارند همین میشود.

  خدا اخر و عاقبت ما رو ختمی بخیر کنه.