تاریخ انتشار خبر: ۱ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۰:۴۷
کد مطلب : 69022

مهمانان ناخوانده اولدترافورد! +تصاویر

مسئولان باشگاه منچستریونایتد برای خلاصی از دست موش‌های مزاحم دست به دامن سیستم کنترل آفات قوی شده‌اند.

ورزشگاه اولدترافورد که به تئاتر رویاها مشهور است این روزها به خاطر حضور موش‌ها تبدل به تئاتر وحشت و شهر موش‌ها شده است و همین موضوع مسئولان این باشگاه انگلیسی را برای خلاص شدن از دست این موجودات موذی به فکر انداخته است. منچستریونایتد پیش از در سال‌های ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ هم مشکل حضور این میهمانان ناخوانده را در ورزشگاه اولدترافورد داشته است.بر اساس تحقیقات صورت گرفته محل سکونت این موش‌ها در سمت جایگاه‌های شمالی و جنوبی ورزشگاه اولدترافورد است. باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده که برای اطمینان حاصل کردن از عدم حضور این جوندگان با پیمارنکاران انگلیسی قراردادی به امضا رسانده تا به صورت هفتگی اقدام به کنترل این زمین ‌کنند.

بر اساس گزارش روزنامه «دیلی‌میل» این موش‌ها پا را فراتر از زمین چمن وزشگاه اولدترافورد گذاشته‌اند و حتی اثراتی از آنها در دفاتر کارکنان این باشگاه هم دیده شده است.

سخنگوی باشگاه منچستریونایتد در این رابطه گفت: باشگاه منچستریونایتد برای خلاص شدن از شر این جوندگان کوچک یک سیستم کنترل آفات قوی در سراسر اولدترافورد را به اجرا در آورده است. این سیستم به صورت هفتگی اقدام به کنترل تمامی قسمت‌های موردنظر می‌کند تا از سطح بالای بهداشت و نظافت اطمینان حاصل شود.

دیدار خانگی بعدی شیاطین سرخ در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۵ (۱۱ بهمن ۹۳) خواهد بود، جایی که شاگردان لوئیز فن‌خال پذیرای لسترسیتی هستند.

مهمانان ناخوانده اولدترافورد! +تصاویر

در سال ۲۰۰۶ در پیروزی ۵ بر صفر شیاطین سرخ مقابل برتون آلبیون عکاسان تصویر موشی را در حال دویدن روی چمن ورزشگاه اولدترافورد گرفتند.

مهمانان ناخوانده اولدترافورد! +تصاویر

در ماه آگوست ۲۰۱۰ در برتری ۳ بر صفر منچستریونایتد بر وستهام باز هم این جونده کوچک دیده شد.

مهمانان ناخوانده اولدترافورد! +تصاویر

تصویر موشی در زمین چمن ورزشگاه اولدترافورد در ماه نوامبر ۲۰۱۳

مهمانان ناخوانده اولدترافورد! +تصاویر

منبع: تسنیم