تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۰:۵۹
کد مطلب : 66065

مهمانداران خانم هم از راه رسیدند

معاون اجرایی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا: از مهمانداران خانم فقط در قطارهای پردیس که در طول روز حرکت می‌کنند، استفاده می‌شود.

معاون اجرایی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا با بیان این‌که در بکارگیری مهمانداران خانم در قطارها ملاحظات را در نظر گرفته‌ایم، گفت: بر این اساس از مهمانداران خانم فقط در قطارهای پردیس که در طول روز حرکت می‌کنند، استفاده می‌شود.

عبادالله فروزش گفت: در قطارهای سالنی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء که در طول روز سیر می‌کنند مانند تهران-زنجان و اخیرا بر اساس برنامه جدید در قطار پردیس تهران-میانه که فاصله کوتاه بوده و قطارهای سالنی است از مهمانداران خانم استفاده کرده‌ایم.

وی با بیان این‌که استخدام مهمانداران خانم در راستای ارتقای کیفیت مهمانداری است، تصریح کرد:‌ بر اساس ارزیابی صورت گرفته مردم از عملکرد مهمانداران خانم ابراز رضایت دارند.

وی با تاکید بر این‌که در بکارگیری مهمانداران خانم ملاحظات مربوطه را در نظر گرفته‌ایم، بیان کرد: بر این اساس مهمانداران خانم فقط در قطارهای روز و تندرو بکار گرفته می‌شوند.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با اشاره به راه‌اندازی قطارهای ویژه و لوکس در آینده‌ای نزدیک از احتمال ارزیابی استفاده از مهمانداران خانم در این نوع قطارها خبر داد.

منبع: تسنیم