تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۹:۳۹:۳۶
کد مطلب : 20320

مهمترین گزینه دفاعی ما مردم به ویژه بسیج هستند/ در حوزه موشکی هیچ کس حق دخالت در امور ما را ندارد/ رزمایش ها را با قدرت بیشتر برگزار می کنیم

رییس ستاد راهیان نور کشور اعلام کرد: آمریکا و غرب مجاز نیست و نباید به خود اجازه بدهد که در مسائل داخلی ما دخالت کنند یا به تعبیر دیگر غرب حق فضولی کردن در امور داخلی ما را ندارد.

عصر ابادان – علی فضلی در گفتگوی مشروح با شبکه اطلاع رسانی دانا، در پاسخ به این سوال که آیا در مذاکرات اخیر هسته ای در ژنو مباحثی خارج از مسائل هسته ای مطرح شده است اظهار داشت: در موضوع مذاکرات خوشبختانه وزارت خارجه و دولت محترم تلاش های خود را انجام داده است.

وی خاطرنشان شد: رهبری مذاکرات با غرب را برای دولت و وزیر خارجه باز گذاشته اما خطوط قرمز را هم بیان کردند؛ رئیس محترم جمهور را هم به همراه وزیر امور خارجه این خطوط را رعایت کردند و از این به بعد هم رعایت می کنند.

رییس ستاد راهیان نور کشور اعلام کرد: آمریکا و غرب مجاز نیست و نباید به خود اجازه بدهد که در مسائل داخلی ما دخالت کنند یا به تعبیر دیگر غرب حق فضولی کردن در امور داخلی ما را ندارد؛ این حق طبیعی ماست که در دفاع از کشور و مردم، در بالاترین سطح از آمادگی دفاعی و رزمی باشیم.

 

مهمترین گزینه دفاعی ما مردم به ویژه بسیج هستند

فضلی یادآور شد: و وقتی می گوییم دفاع، در واقع مهمترین دفاع ما دفاع مردمی است که مردم در کنار نیروهای مسلح مانند بسیج سالهاست که آمادگی خود را اعلام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون شاهد اجرای رزمایش های بسیج در کنار دیگر رزمایش ها در کشور بوده ایم که این رزمایش ها در آینده هم ادامه دارد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رزمایش هایی که تا کنون انجام شده و برخی از رزمایش های هفته های اخیر در استان های کشور خاطرنشان شد: در هفته گذشته ۱۵۶ گردان بیت المقدس در ۷۶ شهرستان در سطح کشور رزمایش بزرگ «الی بیت المقدس» را اجرا کردند و آمادگی خود را به رخ جهانیان کشیدند.

 

هیچ کس حق دخالت در امور داخلی کشور ما را ندارد

فضلی تأکید کرد: آمادگی حق طبیعی ماست و ما حتماً مدیون هستیم و آمادگی های خود را بیشتر و قبراق تر از گذشته به صورت شبانه روزی پیگیری می کنیم.

وی یادآور شد: ما هم از رسانه ها این مطلب را شنیده ایم که مسائل موشکی در مذاکرات مطرح شده است؛ اما اعلام می کنیم در حوزه موشکی هیچ کس حق دخالت در امور ما را ندارد.