تاریخ انتشار خبر: ۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۹:۰۸
کد مطلب : 62689

موافقت کفاشیان با استعفای آیت‌اللهی +متن نامه‌

سید محمد هادی آیت اللهی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با انتشار نامه ای از سمت خود رسما کناره گیری کرد.

 سید محمد هادی آیت اللهی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با انتشار نامه ای از سمت خود رسما کناره گیری کرد.

متن نامه سید محمد هادی آیت الهی به شرح زیر است :

جناب آقای کفاشیان

رئیس محترم فدراسیون فوتبال

با اهدا سلام

احتراما لازم می دانم مراتب سپاس و تشکر خود را از حسن اعتمادی که به اینجانب داشته اید، اعلام نمایم. در طول ۵۷ سالی که از عمر این بنده حقیر میگذرد، همیشه سعی و تلاش نموده ام که به عنوان یک خدمتگزار صادق در خدمت مردم عزیزمان باشم و در بیش از ۳۴ سال حضور در عرصه های مدیریتی ورزش، این مسئله را به اثبات رسانده ام. اکنون با شرایط حاکم بر فضای کاری، ادامه فعالیت برایم میسور نیست و علیرغم همه علاقه ای که به ادامه کار دارم برایم سخت و ناگوار است که عدم همکاری و همراهی خود را به برادری اعلام نمایم که همه اعتبار و آبرویش را در طبق اخلاص گذاشته و برای اعتلای نام میهن اسلامی و سرافرازی پرچم جمهوری اسلامی ایران تمامی هم و غم خود را معطوف این مسئله نموده است.

استدعا دارم با توجه به مشکلات کاری که روح و روانم را مدتهاست درگیر نموده و ممکن است خللی بر وظایف محوله وارد آورد، با استعفای اینجانب موافقت نمائید.

رجا واثق دارد خدمات شایسته جنابعالی در طول دوره مسئولیت فدراسیون فوتبال برگ زرینی از افتخارات فوتبال و ورزش کشور را به یادگار گذاشته که بر کسی پوشیده نیست. مردم عزیز، به عنوان قاضی، خدمتگزاران خود را فراموش نخواهند کرد.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه حضرتش مسئلت دارم.

با تشکر و دعای خیر

سید محمدهادی آیت الهی ۹۳/۱۰/۶

متن پاسخ رئیس فدراسیون فوتبال به محمد هادی آیت الهی نیز به شرح زیر است:

برادر ارجمند، جناب آقای آیت الهی

با سلام و تحیت

شکی نیست که همه خدمتگزاران نظام مقدس ج.ا. ا در ورش و به خصوص فوتبال همه تلاش شان رشد و ارتقای این رشته ورزشی پرطرفدار است و جنابعالی سال های سال در ورزش کشور و فوتبال از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در مدت هفت سال گذشته از همراهان فوتبال ایران در هیات رئیسه فدراسیون بوده اید.

همه ما در تلاش برای اعتلای نام بلند آوازه نظام مقدس ج.ا.ا هستیم و همه ما موظف به انجام وظیفه مان بوده و نتایج ما در پیشگاه مردم و خداوند متعال مشهود و مشخص است.

لذا به مصداق آیه شریفه (من لم یشکر المخلوق یشکرالخالق) ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی در سالهای گذشته و احساس مسئولیت و وظیفه تان و آرزوی بهروزی، سلامت و موفقیت برای جنابعالی و خانواده محترمتان در همه مراحل زندگی از درگاه ایزد منان، با استعفای جنابعالی موافقت به عمل می آید.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)سربلند و پیروز باشید.

علی کفاشیان

رئیس فدراسیون

منبع: فدراسیون فوتبال