تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۵:۲۲
کد مطلب : 75994
شهید حاج حسین خرازی؛

موثرترین سلاح فرمانده‌ ایرانی +عکس

بدون شک این سلاح، موثرترین سلاح فرماندهان سپاه اسلام در میادین جهاد و مقاومت بوده و هست. سلاحی که جبهه کفر، به کلی از تاثیر و ضریب تخریبش بی خبرند.

  «حسین خرازی دهکردی» در یکی از جمعه های ماه محرم ، به سال ۱۳۳۶ شمسی ، در محله‌ی «کوی کلم» اصفهان متولد شد. او در سال ۱۳۵۵ پس از اخذ دیپلم طبیعی برای طی دوران سربازی به مشهد اعزام گشت. با پیروزی نهضت امام خمینی ، حسین ابتدا به کمیته های انقلاب ملحق شد و سپس لباس سبز پاسداری از انقلاب را برتن نمود. تاسیس «لشکر ۱۴ امام حسین (صلوات الله علیه)» نتیجه زحمات او و «شهید مصطفی ردانی پور» بود و سرانجام در کسوت فرماندهی همین لشکر بود که «حاج حسین خرازی» یه تاریخ هشتم اسفند ۱۳۶۵ شمسی، بال در بال ملائک گشود.
تصاویری که پیش رو دارید، فرمانده‌ی شهید«لشکر ۱۴ امام حسین (صلوات الله علیه)» را هنگام اقامه ی نماز به ثبت رسانده است. فریضه ای که به فرموده «پیامبر اعظم(صلوات الله علیه و آله)»، سلاح مؤمن علیه کافر است. بی شک، «نماز» برنده ترین و موثرترین سلاح فرماندهان سپاه اسلام در میادین جهاد و مقاومت بوده و هست. سلاحی که ژنرال های جبهه ی کفر، به کلی از شناخت آن و تاثیر و ضریبِ تخریبش بی خبرند و در معادلات آنان، مجهولی هولناک به شمار می رود.