تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , آذر, ۱۳۹۴ | ۲۰:۰۵:۵۵
کد مطلب : 104400
استقبال مقتدایی از فتنه گران بی احترامی به خانواده شهداست؛

موسوی: استاندار خوزستان از مردم عذرخواهی کند/ مشکل اصلی معاون سیاسی استاندار است

سید شکر خدا موسوی اظهار داشت:این دو فتنه گر هیچ مسئولتی در جمهوری اسلامی ندارند که استاندار خوزستان بخواهد استقبال آنها برود استقبال مقتدایی از فتنه گران بی احترامی به خانواده های شهدا و تمام کسانی است که در این خون دادند تا نظام اسلامی سرپا بماند.

سید شکر خدا موسوی نماینده مردم اهواز در گفتگو با رهیاب با بیان اینکه دانشگاه شهید چمران اهواز جای فتنه گران نیست اظهار داشت:مقصر حوادث تلخ روز دانشجو در دانشگاه شهید چمران در وهله اول شورای تامین بعد مجموعه ریاست دانشگاه و در آخر تشکل های دعوت کننده از فتنه گران است.
وی ادامه داد:خوزستان و اهواز با تقدیم هزاران شهید در دفاع مقدس جای آمد و رفتِ فتنه گران نیست نیروهای انقلابی و ارزشی هیچگاه اجازه نمی دهند محکومین فتنه به آنها درس سیاست بدهند.
موسوی با بیان اینکه همانطور که امروز غیرت بچه های ارزشی اجازه جولان به فتنه گران در دانشگاه نداد از این به بعد هم چنین اجازه ای به آنها نخواهد داد تصریح کرد:برای سخنرانی در دانشگاه باید کسانی دعوت شوند که صلاحیت های لازم را داشته باشند نه اینکه تریبون در اختیار فعالین فتنه قرار دهند.
وی ادامه داد:اتفاقات روز دانشجو در دانشگاه شهید چمران بار دیگر ثابت کرد که مشکل اصلی در معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان است.
موسوی گفت:معاون سیاسی استاندار شناخت کافی از استان ندارد و اعتقادی هم به موضوعی چون فتنه ندارد اقای خبیر حتی نمی داند که اهواز جای این برنامه ها و سخنرانی های چنین عناصری نیست در گذشته هم دانشجویان با غیرت این دانشگاه اجازه عرضه اندام به فتنه گران نداده اند.
وی با بیان اینکه فتنه خط قرمز نظام است ادامه داد:تریبون دادن به محکومین فتنه، نادیده گرفتن حساسیت و غیرت جوانان دانشگاهی ماست فضا دادن به عناصر فتنه گر دقیقا خلاف فرموده های مقام معظم رهبری است.
نماینده مردم اهواز تاکید کرد:این دو فتنه گر هیچ مسئولتی در جمهوری اسلامی ندارند که استاندار خوزستان بخواهد استقبال آنها برود استقبال مقتدایی از فتنه گران بی احترامی به خانواده های شهدا و تمام کسانی است که در این مملکت خون دادند تا نظام اسلامی سرپا بماند.
وی افزود:مقتدایی اگر به استقبال فعالین فتنه رفته است حتما باید از مردم عذرخواهی کند اصلا جایگاه استاندار این نیست که به استقبال فتنه گران برود او باید به استقبال رئیس جمهور و وزرا برود نه اینکه خودش را کوچک کند و به خاطر فتنه گرها به فرودگاه برود.

موسوی در پایان تصریح کرد:مومنین و حزب اللهی نباید ساده از کنار این مسائل عبور کنند باید اعتراض خود را به گوش این مدیران برسانند.