تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۲:۱۶
کد مطلب : 76019
حاشیه دیدار استقلال-نفت مسجد سلیمان

مکوندی خودزنی کرد!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در دو صحنه به عملکرد شاگردانش معترض شد.

  فارس: هواداران استقلال با شعار «یک افتخار در آسیا، حسرت پرسپولیسی‌ها» نسبت به قهرمانی آبی‌پوشان در قاره کهن برای پرسپولیسی‌ها کری خواندند در حالی است که سرخپوشان در دو بازی ابتدایی خود در لیگ قهرمانان آسیا توانسته‌اند مقابل لخویا و بنیادکار ازبکستان به برتری برسند.

*در یک موقعیت بازیکن نفت مسجدسلیمان صاحب فرصت مناسبی شده بود و می‌توانست همبازی خود را در موقعیت تک به تک قرار بدهد اما نتوانست از آن فرصت استفاده کند و پس از آن بهروز مکوندی در کنار زمین به خودزنی پرداخت و به سر و صورت خود می‌زد!

*در دقیقه ۲۸ بازی محسن فروزان دروازه‌بان استقلال در شروع مجدد عملکرد خوبی نداشت و پس از اینکه توپ به اوت رفت امیر قلعه‌نویی نسبت به او معترض شد. همچنین حنیف عمران‌زاده هم در یک صحنه در دفع توپ دچار اشتباه شد که این موضوع باعث شد بازیکنان نفت صاحب موقعیت شوند و سرمربی آبی‌پوشان نسبت به مدافع تیمش معترض شد.

*در ابتدای شروع نیمه دوم امیر قلعه‌نویی به بهنام برزای اعلام کرد که برای گرم کردن و ورود به زمین خود را آماده کند.

*استوک رنگارنگ بازیکنان در نوع خود جالب است. رضا عنایتی، محسن فروزان و امیرحسین صادقی با استوک‌های سبز، سجاد شهباززاده و میلاد فخرالدینی با استوک‌های زرد و میلاد نوری با استوک‌های سفید در میدان حاضر شدند.

*با توجه به برودت هوا، تمامی بازیکنان استقلال با آستین بلند بازی می‌کنند. در این بین تنها امید ابراهیمی با آستین کوتاه در زمین مسابقه حاضر شده است.