تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۴:۴۷
کد مطلب : 61787
9 و 10 دی‌ ماه جاری صورت می‌گیرد

میزبانی آبادان از دومین دوره مسابقات بدمینتون بانوان سازمان تامین اجتماعی

مسئول ورزش اداره کل تامین اجتماعی خوزستان از برگزاری دومین دوره مسابقات بدمینتون بانوان سازمان تامین اجتماعی کشور به میزبانی آبادان خبر داد.

 

به گزارش عصر آبادان، سید الیاس حیدری پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری این مسابقات در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۷۰ بازیکن در قالب ۳۲ تیم از سراسر کشور حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تیم‌ها شرکت کننده روز هشتم دی‌ماه جاری وارد آبادان می‌شوند.

مسئول ورزش اداره کل تامین اجتماعی خوزستان عنوان کرد: آئین افتتاحیه دومین دوره مسابقات بدمینتون بانوان سازمان تامین اجتماعی کشور، ۹ دی‌ ماه جاری ساعت ۹ صبح در محل سالن ولیعصر برگزار می‌شود.

حیدری با بیان اینکه برنامه‌های شاد و متنوعی در آئین افتتاح مسابقات طراحی شده است، تصریح کرد: مسابقات از ۹ تا ۱۱ دی‌ ماه جاری در سالن‌های ولیعصر و کوثر آبادان انجام می‌شود.

وی از سابقه خوب آبادان در زمینه ورزش به عنوان دلیل انتخاب آبادان برای میزبانی این مسابقات نام برد و گفت: به منظور ایجاد نشاط و شادی در میان بانوان و استفاده مطلوب‌تر و بهتر آنان از این مسابقات، طی هماهنگی انجام شده با اداره آموزش و پرورش، دانش‌آموزان برای دیدن بازی‌ها به صورت منسجم و سازماندهی شده در سالن‌های محل برگزاری مسابقات حضور پیدا می‌کنند.

حیدری با بیان اینکه تاکنون ۹۵ درصد از مسائل و کارهای هماهنگی برای برگزاری مسابقه انجام شده است، خواستار همکاری و هماهنگی مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی شهر آبادان در برپایی خوب این مسابقات شد.

مسئول ورزش اداره کل تامین اجتماعی خوزستان در پایان با اشاره به وجود پتانسیل‌های خوب استان خوزستان و شهر آبادان به‌ ویژه در زمینه وجود داوران توانمند گفت: تیم ۲۴ نفره هیئت داوران را ۶ داور آبادانی و ۱۸ داور اهوازی تشکیل می‌دهند.

منبع: فارس