تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۳:۰۸
کد مطلب : 24513
همسر شهید رضایی نژاد:

نابودی رژیم غاصب اسرائیل دعای آرمیتا رضایی نژاد

همسر شهید داریوش رضایی نژاد گفت:دعای از ته دل من و دخترم آرمیتا، نابودی رژیم غاصب صهیونیستی است که به خواست الهی محقق می شود.

به گزارش مهر، شهره پیرانی عصر پنجشنبه در جریان دیدار با شهردار ارومیه اظهارداشت: بسیجی آنقدر تواضع دارد که هیچ چیز را برای خود نمی خواهد هر وقت زندگی مشترکم را تحلیل می کنم این ترس را احساس می کنم که داریوش را ندارم، داغ شهید سخت است اما خیلی خوشحالم چون امروز داریوش را بیشتر احساس می کنم.

وی همچنین با اشاره به جایگاه و مقام شهدا افزود: شهید کسی است که از جان خود می گذرد و ارزشمندترین داراییش که جانش است را فدا می کند.

همسر شهید داریوش رضائی نژاد ادامه داد: مخلص واقعی این افراد هستند و من بارها به دخترم گفته ام کار اصلی را پدرت و شهدا انجام دادند.

وی در ادامه از مردم ارومیه به عنوان مردمانی مهمانواز یاد کرد و گفت: برای بار سوم به شهر زیبای ارومیه دعوت شدم و مردم این شهر، مردمانی مهمان نواز و دوست داشتنی هستند و باید از همه آنها قدردانی کرد.

وی با اشاره به تغییرات و دگرگونی فضای شهر ارومیه اظهار داشت: عملیات عمرانی مختلف در این شهر چهره زیبایی را به ارومیه بخشیده که نشان دهنده توجه شهرداری و شورای اسلامی شهر به رونق این شهر زیباست.

شهردار ارومیه نیز در این دیدار از همسر و دختر شهید رضایی نژاد قدردانی کرد.

شهید رضایی نژاد از شهدای هسته ای ایران اسلامی است که به دست سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) ترور شد.