تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۵:۴۶
کد مطلب : 60450
رئیس شورای شهر ملاثانی:

نارضایتی عمومی و به انجام نرسیدن پروژه ها از دلایل استیضاح شهردار ملاثانی است

یحیی عامری رئیس شورای شهر ملاثانی اظهار داشت: ما دنبال شهرداری هستیم که هم مردم و ارباب رجوع رضایت داشته باشند و هم از نظر توانایی و کارایی در سطح خوبی باشد.

 

 

۵۸۴۶

به گزارش عصر آبادان ،  به نقل از باوی نیوز: یحیی عامری رئیس شورای شهر ملاثانی اظهار داشت: پنج نفر اعضاء شورا اذعان دارند که شهردار ضعیف است و فرماندار هم در جریان امر قرار دارد و هر پنج نفر شورا هم قبول دارند که شهردار عوض شود.

وی ادامه داد: به دلایلی ما نمی خواستیم استیضاح صورت بگیرد چون با این وضعیت ما شهردار را از لحاظ شخصیتی دوست داریم آدم خیر و شریف و بزرگواری است اما اعتقاد شورا بر این است که در مدیریت شهرداری اشکالاتی وارد است. ارباب رجوع ناراضی هستند و کارهای عمرانی نزدیک به یک سال و نیم عقب افتاده اند.

رئیس شورای شهر ملاثانی بیان داشت: نارضایتی عمومی از شهرداری و همچنین مسئولین محلی هم ناراضی هستند نارضایتی عمومی اصل مسئله است و مردم در اولویت می باشند.

وی تصریح کرد: بر گزینه جدید شهرداری هنوز بحث است و فعلاً قطعی نشده است نظرم این است که بومی و غیر بومی مطرح نیست باید یک شخص باتجربه بر سر کار بیاید، یک انسان صفر کیلومتر نباشد اگر شخص صفر کیلومتر بیاید همان آش و همان کاسه خواهد بود و کارهایی که این آقا تا یاد بگیرد زمان و فرصت شورا هم تمام می شود.

عامری در پایان خاطر نشان کرد: ما دنبال شهرداری هستیم که هم مردم و ارباب رجوع رضایت داشته باشند و هم از نظر توانایی و کارایی در سطح خوبی باشد.

انتهای پیام/