تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۷:۲۴
کد مطلب : 106637

نامه‌نگاری مقام دولتی با آقای استاندار به منظور کسب رای برای یکی از بستگان+ جزئیات

یکی از بستگان نزدیک به یک مقام مسئول در دولت که با گرایش اصلاح طلبی وارد عرصه انتخابات شده و شورای نگهبان نیز صلاحیت وی را احراز کرده، اقدام به رایزنی هایی برای کسب آرای بیشتر در حوزه انتخابیه خود کرده است.

نامه‌نگاری مقام دولتی با آقای استاندار به منظور کسب رای برای یکی از بستگان+ جزئیات

به گزارش عصر آبادان به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با نزدیک شدن به زمان برگزاری دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و اعلام اسامی کاندیداهایی که تأیید صلاحیت شدند، تلاش نامزدها برای تبلیغات گسترده تر و کسب آرای بیشتر افزایش یافته است.

هرچند به گفته وزارت کشور و بر اساس قوانین، استفاده ابزاری از امکانات دولتی برای تبلیغات در انتخابات ممنوع است اما مواردی در خصوص تخلف از این قانون دیده شده است.

در همین راستا یکی از بستگان نزدیک به یک مقام مسئول در دولت که با گرایش اصلاح طلبی وارد عرصه انتخابات شده و شورای نگهبان نیز صلاحیت وی را احراز کرده، اقدام به رایزنی هایی برای کسب آرای بیشتر در حوزه انتخابیه خود کرده است.

این مقام مسئول دولتی در حمایت از این کاندیدا اقدام به نامه نگاری با یکی از استانداران استان‌های شرقی کشور کرده است.

وی در این نامه از استاندار خواسته است که با رایزنی با برخی از بزرگان اهل سنت در شرق کشور از آنها بخواهد که به این کاندیدا رای بدهند.

بر پایه این خبر استاندار مذکور نیز اقدام به رایزنی هایی در این زمینه کرده و وعده هایی نیز در صورت راهیابی این کاندیدا به مجلس داده است.

بر اساس این گزارش نمونه های دیگری از این اقدامات استانداران و فرمانداران در استان های کشور دیده شده است که به نظر می رسد در صورتی که وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات به این موارد ورود پیدا نکند، اعتماد مردم نسبت به وزارت کشور دولت یازدهم در آستانه انتخابات از بین خواهد رفت.