تاریخ انتشار خبر: ۱ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۷:۴۰
کد مطلب : 115275
در اقدامی عجیب صورت گرفت؛

نامه یک بیمارستان خصوصی برای تجویز دارو/ به دلیل نزدیک بودن تاریخ انقضاء برخی داروها، این اقلام را برای بیماران تجویز کنید!+ سند

انتشار نامه ای از یک بیمارستان خصوصی در کرمانشاه شبکه های اجتماعی را درباره این بیمارستان پر از حرف و حدیث کرده است.

نامه یک بیمارستان خصوصی برای تجویز دارو/ به دلیل نزدیک بودن تاریخ انقضاء برخی داروها، این اقلام را برای بیماران تجویز کنید!+ سند

به گزارش  عصر آبادان به نقل از مرصاد، انتشار نامه ای از یک بیمارستان خصوصی در کرمانشاه شبکه های اجتماعی را درباره این بیمارستان  پر از حرف و حدیث کرده است.

 

نامه ای که در آن (مسئولین بیمارستان باید درستی آن را تایید کنند) مسئول فنی داروخانه بیمارستان بیستون از پزشک های بیمارستان می خواهد چون تاریخ انقضا برخی از اقلام دارویی در حال نزدیک شدن است این اقلام را در نسخ دارویی بیماران لحاظ کرده تا در صورت صلاحدید مورد استفاده قرار گیرند.

 

پس از انتشار گزارش هایی درباره وضعیت نامطلوب بهداشتی در بیمارستانهای دولتی استان کرمانشاه تا حدود زیادی بیمارستانه ای خصوصی با نگاهی مطمئن تر دیده می شدند.

 

اینکه چون تاریخ انقضای برخی دارو ها نزدیک است بنابر این بیماران را به این داروها ببندید تا تمام شود یکی از عجیب ترین اتفاقات بیمارستانی است که حتی جا دارد به ورود مراجع نظارتی و قضایی بینجامد.

 

نکته جالب اینجاست که داروهای ذکر شده در نامه مصارف بسیار تخصصی مانند ضد سرع، درمان بیماری دستگاه ادراری، افسردگی های شدید و… دارند.

مرصاد آماده انعکاس توضیحات مسئولین این بیمارستان است.

 

 

انتهای پیام/م