تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۹:۲۶
کد مطلب : 79459

نبرد صنعت نفت- مس رفسنجان ؛ چیزی شبیه مرگ و زندگی / آبادان چهار قدم تا لیگ برتر

عصر آبادان: رقابت های لیگ دسته اول کشور امروز هفته نوزدهم خود را در حالی پیگیری می کند که حساسیت در گروه ب به اوج رسیده است.

به گزارش عصر آبادان ، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که امسال با ترکیبی از بازیکنان جوان و آینده دار خود پای به مسابقات لیگ یک کشور گذاشت اکنون در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد و می تواند در صورت پیروزی طی چهاربازی باقیمانده به سطح اول فوتبال کشور بازگردد.

البته نفتی ها در قدم اول خود کار بسیار سختی پیش رو خواهند داشت و باید با تیم صدرنشین مس رفسنجان بازی کنند.آبادانی ها به خوبی می دانند توقف در این بازی حساس تا چه اندازه آنها را از راهیابی به لیگ برتر دور خواهد کرد و چاره ای جز اجرای یک بازی حساب شده و منطقی در مقابل نماینده رفسنجان ندارند.

صنعت اکنون ۳۱ امتیاز دارد و با مس ۳۲ امتیازی پیکار دشواری خواهد داشت.با این حال سه تیم بالای جدول دیگر یعنی پاس و سیاه جامگان و پارسه نیز سودای حضور در لیگ برتر را داشته و رقابت نزدیکی با نفت و مس دارند.

زردپوشان آبادانی به جز فکر کردن به پیروزی در مقابل مس باید منتظر نتایج سایر بازی ها بمانند و امیدوار باشند پاس ۳۲ امتیازی و پارسه و سیاه جامگان ۳۱ امتیازی نیز امتیاز از دست دهند.

نماینده محبوب آبادان ، بعد از نبرد امروز با مس ، سه بازی به مراتب آسان تر (حداقل بر روی کاغذ) دارد و باید با سه تیم قعر جدولی داماش،شهرداری بندرعباس و راهیان کرمانشاه به میدان برود.به همین دلیل شاید پیکار امروز صنعت با مس رفسنجان ، جدی ترین محک شاگردان کارلوس مانوئل باشد.

گذشته از همه این حرف ها ، نماینده فوتبال آبادان و خوزستان امروز بیش از هر زمان دیگری به حمایت هواداران خود نیاز دارد.این تیم در آستانه کسب یک موفقیت مهم است و همراهی تماشاگران خونگرم آبادانی از همیشه ضروری تر احساس می شود.

jadval-g-b

bazi-g-b