تاریخ انتشار خبر: ۴ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۷:۱۹
کد مطلب : 56127
حضرت آیت الله خامنه‌ای :

نتوانستند و نخواهند توانست در مسئله‌ی هسته‌ای ایران را به زانو در آورند/ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست‌هاست

شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام با رهبر انقلاب دیدار کردند.

 

 

به گزارش عصر آبادان ،  حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار شرکت‌کنندگان کنگره‌ی جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام تاکید کردند: در مسئله‌ی هسته‌ای، آمریکا و کشورهای استعمارگر اروپایی دور هم جمع شدند و همه‌ی تلاششان را کردند که جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند اما نتوانستند و نخواهند توانست.

 

رهبر معظم انقلاب همچنین تصریح کردند:جریان تکفیر کاملا درجهت اهداف استکبار است، این جریان توانست حرکت بیداری اسلامی را منحرف کند و حرکت مردمی بر ضد آمریکا و استبداد را به جنگ بین مسلمانان و برادرکشی تغییر جهت داد.

ایشان خاطرنشان کردند: ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست‌هاست. دولت و ملت ما در این جهت هم زبانند. ما اسیر اختلاف‌های مذهبی نیستیم و همان کمکی را که به حزب‌الله شیعه در لبنان کردیم، به حماس و جهاد در فلسطین کردیم و باز هم همین کار را خواهیم کرد.

رهبر انقلاب تاکید کردند: به ما اطلاع دادند که هواپیماهای ترابری آمریکایی مهمات مورد نیاز داعش را در مراکز داعش در عراق از آسمان پرتاب کردند و ۵ مرتبه این کار را تکرار کرده‌اند

ایشان افزودند: بعد به ظاهر ائتلاف ضدداعش درست کردند که دروغ محض است آمریکا می‌خواهد این فتنه را زنده نگه دارد البته نخواهند توانست.

رهبر انقلاب تصریح کردند: ما مشت برادران فلسطینی را در غزه و مناطق دیگر تقویت کرده و خواهیم کرد  همان‌طور که اعلام کردم کرانه‌ی باختری هم مثل غزه باید مسلح و آماده‌ی دفاع شود.