تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۳:۲۹
کد مطلب : 64978

نجات معجزه آسا از زیر کامیون +عکس

برخورد شدید یک دستگاه کامیون با یک خودروی سواری پراید در مسیر جاده قدیم کرج، تخریب کامل خودروی سواری و نجات معجزه آسای سه سرنشین آن را در پی داشت.

 در پی تماس آتش نشانی شهر قدس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر اعزام نیروی کمکی به محل حادثه در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج، ورودی شهر قدس، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۰۷:۲۴ صبح امروز آتش نشانان ایستگاه۴۴ و گروه امداد و نجات ۸ را به محل اعلام شده اعزام کرد.

سعید علیزاده معاون عملیات منطقه ۱ در این باره اظهار داشت: در محل حادثه یک دستگاه کامیون(ماگ) در هنگام گردش و ورود به شهر قدس با یک دستگاه خودروی سواری پراید به همراه سه سرنشین آن برخورد کرده بود.

نجات سه جوان در تصادف سهمگین +عکس

وی ادامه داد: این برخورد شدید، موجب گیر کردن اتاقک خودروی سواری در زیر کامیون شده بود که آتش نشانان به سرعت عملیات خود را آغاز کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قسمت هایی از اتاقک خودروی سواری را برش دادند و سه سرنشین جوان آن را به نام های فرزاد-ح ۳۲ ساله، نادر-ر ۳۱ ساله و سید نبی – م ۳۹ ساله که دچار مصدومیت از ناحیه پا شده بودند را خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان با بکارگیری جرثقیل هر دو خودرو را از یکدیگر جدا کرده و پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی ماموریت خود را پایان دادند.

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر به روی آنها کلیک کنید

منبع: پایگاه خبری ۱۲۵