تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۲:۳۷
کد مطلب : 49249

نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان با همکاری همراه اول رونمایی شد+عکس

نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان ایران با نام «شبکه ستاره ها»، همزمان با نخستین روز برپایی نمایشگاه «ایران تلکام ۲۰۱۴» در سالن همراه اول رونمایی شد.

نخستین شبکه اجتماعی هنرمندان با همکاری همراه اول رونمایی شد+عکس

به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این مراسم که تعدادی از هنرمندان سرشناس کشور از جمله رضا عطاران، نیوشا ضیغمی و حسن ریوندی حضور داشتند، از شبکه اجتماعی “ستاره ها” رونمایی شد.

در این مراسم رضا عطاران از هنرمندان سینما و تلویزیون در خصوص رونمایی از این شبکه اجتماعی به خبرنگاران گفت: شبکه اجتماعی ستاره ها، یک شبکه اجتماعی بومی است که با مجوز مراجع صاحب صلاحیت راه اندازی شده است.

وی افزود: این شبکه اقدام به انتشار اخبار هنرمندان می کند و مزیت آن، این است که هیچ واسطه ای بین هنرمند و مردم وجود ندارد و هواداران بطور مستقیم با هنرمندان مورد علاقه خود می توانند ارتباط داشته باشند.

عطاران گفت: بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی، این شبکه متعلق به خودمان است و در صورت گسترش می تواند کارایی شبکه های جهانی را داشته باشد.

طبق این گزارش، شبکه اجتماعی ستاره ها با همکاری همراه اول و شرکت پردازش اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده و عضویت در آن رایگان است.

شبکه اجتماعی ستاره ها نخستین شبکه رسمی ارتباطی هواداران هنرمندان ایران است که با همکاری همراه اول و جمعی از هنرمندان، خوانندگان و ورزشکاران کشورمان فعالیت خود را با هدف برقراری ارتباط مستقیم به صورت دو طرفه میان مردم و چهره و مشاهیر ایران آغاز کرده است.

عضویت در کلوپ هواداران و اتاق گفتمان بازیگران، ورزشکاران و خوانندگان با ارسال کد عضویت از طریق پیام کوتاه به شماره ۲۰۵۰ امکان پذیر است.

انتهای پیام/س