تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۳:۲۸
کد مطلب : 68435

نشست مدیرعامل منطقه آزاد اروند با معلولان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی ویژه معلولان تاکید کرد.

به گزارش عصر آبادان ؛  اسماعیل زمانی  مدیر عامل سازمان در جشنواره توانمندی‌های معلولان با تاکید بر مسئولیت سازمان‌های مردم‌نهاد در برابر قشر آسیب‌پذیر جامعه همچون معلولان، گفت: این نهادها می‌توانند به آسیب‌دیدگان کمک کنند و من نیز قول می‌دهم تا زمانی را برای رسیدگی به امور این انجمن‌های مردم نهاد اختصاص دهم.
وی افزود: از نیکوکارانی که در این زمینه  فعالیت می‌کنند انتظار داریم تا حد توان کمک کرده و آنان که در امر توانبخشی فعالیت می‌کنند کارشان را توسعه دهند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، حمایت خود را از معلولان و فعالان در راستا کمک به این قشر اعلام کرد و از اختصاص کمک‌های زیربنایی به معلولان توسط این سازمان خبر داد.
زمانی خاطر نشان کرد: تلاش خواهیم کرد در حد توان امکانات و کمک‌های زیربنایی برای معلولان را فراهم و دستگاه‌های مورد نیازشان را در حد مطلوب تا پایان امسال تهیه کنیم.
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمان، بهبود زیرساخت‌ها را از وظایف اصلی سازمان منطقه آزاد اروند دانست و عنوان کرد: یکی از وظایف اصلی این سازمان اصلاح و بهبود زیرساخت‌ها است که در این راستا با نظر هیئت مدیره این منطقه، ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای کلیه زیرساخت‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان و عمرانی به تصویب رسیده است.
وی ادامه داد: اصلاح و ساماندهی زیرساخت‌ها به تدریج در حال اجراست و امیدواریم تا سال آینده شاهد پیشرفت در این زمینه در زیرساخت‌های خرمشهر، آبادان و مینوشهر باشیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه فضای شهری این منطقه در اثر جنگ با مشکلات بسیاری مواجه است، در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم زیرساخت آب و فاضلاب و روستاها را بازسازی کرده و به‌ویژه در خرمشهر که دچار خرابی‌های بیشتر شده اعتبارات افزون‌تری برای سازندگی این شهر اختصاص دهیم.
منبع: خوز نیوز