تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۰:۲۵
کد مطلب : 86140
به منظور معرفی اعضا هیئت امناء

نشست هماهنگی باغ موزه دفاع مقدس آبادان برگزار شد

سومین نشست هماهنگی باغ موزه آبادان، با موضوعیت معرفی اعضای هیئت امناء این مکان ارزشی، در فرمانداری برگزار شد.

 به گزارش عصر آبادان، جلسه هم‌اندیشی و معرفی احکام و اعضای باغ موزه دفاع مقدس در حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان به عنوان مدیرعامل و دبیر هیئت امنای باغ موزه آبادان برگزار شد.

در این نشست قرار بر آن شد آغاز به کار ساخت و راه‌اندازی این باغ موزه به‌زودی عملیاتی شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در این نشست از مسئولان و دست‌اندرکاران شهر آبادان خواست تا برای ساخت این مجموعه اهتمام ویژه‌ای ورزیده و اظهار کرد: موضوع جنگ جزیی از هویت ما محسوب می‌شود و باید برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، به شکل شایسته‌ای این باغ موزه را بنا نهاد.

سردار محمد علی‌پور یادآور شد: بهترین راه برای ساخت این باغ موزه استفاده از پیشکسوتان دفاع مقدس و کسانی که این وقایع را با حضور خود رقم زدند، است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان نیز در این نشست عنوان کرد: آبادان پدید‌آورنده نخستین‌ها و بزرگ‌ترین عملیات‌های پیروزمندانه دفاع مقدس است و باید در جهت معرفی این شجاعت‌ها به نسل‌های آینده گام مثبتی برداشت.

عزیزاله شهبازی تاکید کرد: وظیفه خود می‌دانیم که در کنار دست‌اندر‌کاران این عملیات ارزشی باشیم تا کاری شایسته رشادت‌های انجام پذیرفته در این شهر به مرحله اجرا برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان این نشست، از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان طی احکامی، فرماندار ویژه آبادان را به عنوان مدیرعامل، مدیرکل حفظ آثار استان خوزستان به عنوان دبیر هیئت امنای باغ موزه مشخص شدند و حکم سایر اعضای هیئت امنا نیز طی مراسمی به آنان اهدا شد.

منبع: فارس