تاریخ انتشار خبر: ۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۱:۳۴:۰۹
کد مطلب : 83303
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر آبادان انتقاد کرد

نظارت ضعیف شهرداری آبادان بر عملکرد پیمانکاران بخش خصوصی

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان از نظارت ضعیف بخش فنی شهرداری بر عملکرد پیمانکاران بخش خصوصی انتقاد کرد.

به گزارش  عصر آبادان، ناصر کعبی عصر امروز در سومین جلسه شورای اسلامی شهر آبادان در صحن علنی این شورا اظهار کرد: متاسفانه معاونت فنی شهرداری بر عملکرد پیمانکاران بخش خصوصی  نظارت دقیق و درستی ندارد.

وی افزود: این مسئله سبب شده تا بسیاری از ساخت و سازهای صورت گرفته از سطح کیفی مناسبی برخوردار نباشند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان اضافه کرد: این وضعیت در سطح مناطق شهرداری بیشتر به چشم می‌خورد.

کعبی ضمن تاکید بر لزوم نظارت جدی و قوی تر بخش فنی بر عملکرد پیمانکاران بخش خصوصی، خواستار ارائه تذکرات لازم به پیمانکاران مذکور شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با ابراز گلایه از عدم پاسخگو بودن برخی مدیران شهرداری آبادان به تماس اعضای شورا تصریح کرد: در بسیاری از موارد دیده شده که برخی مدیران شهرداری به رغم تماس‌های مکرر برای انجام هماهنگی‌ها و یا دریافت پاسخ‌های لازم در امور مرتبط به هیچ‌وجه تلفن‌های خود را پاسخ نمی‌دهند.

کعبی با یادآوری اینکه اعضای شورای اسلامی شهر چکیده مردم و منتخب آنان هستند، ادامه داد: پاسخگو نبودن مدیران سبب به تعویق افتادن امور مردم می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان از شهردار آبادان خواست تا در این خصوص تذکرات لارم را به مدیران واحدهای مختلف شهرداری ارائه کند.

به عقیده وی، مدیرانی که توان پاسخگویی ندارند به خصوص در بخش خدمات شهری نباید مسئولیت تقبل کنند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر آبادان در پایان با اشاره به رشد روز افزون متکدیان سطح شهر  خواستار برنامه‌ریزی جدی و اصولی شهرداری در جهت جمع‌آوری و ساماندهی آنان شد.

 

منبع: فارس