تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۷:۰۷:۴۸
کد مطلب : 77098

نظر سنجی عجیب در سایت توهین کننده به سپاه+عکس

سایت “خبر آنلاین” در یک اقدام تامل برانگیز اقدام به نظرسنجی درباره انتخاب چهره برتر سال ۹۳ کرده است.

، سایت “خبر آنلاین” در یک اقدام تامل برانگیز اقدام به نظرسنجی درباره انتخاب چهره برتر سال  ۹۳ کرده است.

اصل خبر و نظرسنجی جای بحث زیادی دارد، اما مختصر باید گفت که قرار دادن نام افرادی مانند “قاسم سلیمانی” فرمانده سپاه قدس ایران در کنار نام برخی افراد مانند مرتضی پاشایی و محسن چاووشی و علی مطهری، نه اقدامی خبری و نه عملی حرفه ای است، چرا که تلاش ها و دستاوردهایی که در ایران و عراق و سوریه توسط افرادی مانند قاسم سلیمانی به دست آمده، به هیچ عنوان قابل قیاس با خواندن چند آهنگ توسط یک خواننده نیست و هر شخصی باید در جایگاه مخصوص خود سنجیده شود.

علی مطهری چندی پیش در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی وقتی بحث تطهیر سران فتنه و حصر غیرمجاز آنها را پیش کشیدند، رهبرانقلاب با قاطعیت فرمودند که اگر می خواستیم طبق قانون با آنان برخورد کنیم، مجازات سران فتنه سنگین تر بود و در این موضوع بحثی نیست، اما بی اعتنایی علی مطهری به سخنان رهبری و نطق او در مجلس می تواند بی اعتنایی او به کلام رهبری را نشان دهد.

حال چگونه این فرد در کنار سردار قاسم سلیمانی فرمانده رشید اسلام که آوازه اش در تمامی جهان پیچیده و تن به تن با دشمن در حال مبارزه و دفاع از کشور و این ملت است قرار می گیرد؟

قطعا نتایج نظرسنجی های اینترنتی، آن هم توسط سایت های خبری با مخاطبان خاص، نمی تواند ملاکی علمی برای آمایش افکار یک جامعه باشد و از نظر علمی اینگونه نظرسنجی ها فاقد اعتبار است، با این حال این نظرسنجی ها گاه، نتایجی قابل تامل در پی دارند و در این نمونه، قرار گرفتن یک فرد انقلابی و مدافع کشور و اسلام در کنار کسی که نطقی سخیف در مجلس داشته است و علیرغم بیانات رهبرانقلاب به دفاع از سران فتنه می پردازد، بدون شک کار صحیحی نیست.

نتایج نظرسنجی تا کنون

انتهای پیام/ط

  شبکه اطلاع رسانی راه دانا

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام مشکل خبر آنلان این است که همه ی همتش را برای دنیای خود ؛آن هم نزدیکترین نقطه ش که مجلس دهم است قرار داد ،تا امثال قاضی زاده را زمین بزند و بجایش امثال آقا زاده (ای که به تعبیر قرآن”انه لیس من اهلک” همان کسی که با بدان بنشست و مهر نبوت را گم کرد) را به مجلس بفرستد . اما برای اینکه رهزنی کنند و اظهار بی طرفی کنند هم مثل پاشائی را آورد ندو سردار دلاور خمینی و خامنه ای را ،والا برادر کم دقت! آنها نه پاشائی را قبول دارند و نه سلیمانی ،چرا در زمین رقیب کم خرد بازی می کنید و خود را در مقابل جوانان این مرز و بوم قرار می دهید جوانی که دشمن قصد داشت در روز تشیع جنازه اش نان خودش را خیس کند اما به همت خانواده ی انقلابی و متدینش نقشه ضد انقلاب را نقش برآب شد و همان عزیزانی که بهتر ازمن و شما برتری و ارشدیت سردار دلاور را می داند.