تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۳:۳۶:۵۵
کد مطلب : 20751
وبلاگ ˝گفتنی ها˝ نوشت:

نعل وارونه کوبیدن دولت

آقای رئیس جمهور، دفاع و تقدیر از روزنامه های که ولایت امیرالمونین را انکار می کنند و احکام الهی را غیرانسانی می دانند در شأن شما نبود.

عصر آبادان- وبلاگ “گفتنی ها” نوشت:

آقای رئیس جمهور، دفاع و تقدیر از روزنامه های که ولایت امیرالمونین را انکار می کنند و احکام الهی را غیرانسانی می دانند در شأن شما نبود. ما شما را خیلی بیش از اینها مدبر و کاردان می پنداشتیم. ما فکر می کردیم حالا که متنقدان شما بی سواد هستند لااقل حامیان شما با سواد و اهل تدبیر هستند. حامیان شما نشان دادند که نه تنها اهل تدبیر نیستند بلکه با بی تدبیری های خود عمر دولت شما را کوتاه خواهند کرد. این را از سر دلسوزی برای شما، دولت شما و دنیا و آخرتتان گفتم، و البته اول دلسوزی برای ملت مسلمان و مظلوم ایران است که تغییر دولت بعد از چهار سال ممکن است کمی روند پیشرفت کشور را کُند کنَد.

شماو وزرای محترم اگر فکر می کنید می توانید نعل وارونه بزنید و در مجالس از سخنان مقام معظم رهبری حمایت کنید ولی در خلوت آنکار دیگر کنید(۱) و مردم را بی سواد فرض کنید که ندانند پشت پرده ها چه می گذرد سخت در اشتباه هستید. شاید گاهی سکوت کنیم در مقابل اشتباهات فاحش شما، شاید در مقابل توافق نامه ژنو سکوت کرده ایم و دندان بر جگر می فشاریم، شاید نشسته ایم و حرکت نرم جریان زیرپوستی فرهنگی که با سوئ استفاده از حمایت های بی دریغ شما در گروه ها و نهاد های فرهنگی کشور خزیدن گرفته است را به نظاره نشسته ایم، اما روزی این صبر به پایان می رسد. گفتیم، صرفا جهت اطلاع!!!

۱: حافظ شیرازی: واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند، چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند!