تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۶:۳۱
کد مطلب : 48465
لیگ یک امروز استارت می زند؛

نفت آبادان – اتکا ؛ آغاز یک ماراتن برای بازگشت برزیل ایران به لیگ برتر / نفت بدون هواداران خود لیگ را شروع می کند

عصر آبادان: مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور امروز آغاز می شود و تیم محبوب آبادانی ها ، در غیاب تماشاگران خود باید به مصاف اتکای گلستان برود.

به گزارش عصر آبادان : سرانجام زمان آغاز لیک دسته اول باشگاه های کشورفرا رسید و طلایی پوشان آبادان باید اولین بازی خود را در خانه مقابل اتکای گلستان برگزار کنند.
صنعت نفت آبادان که فصل قبل را  پر فراز و نشیب و در نهایت با کسب یک نتیجه ضعیف به پایان رساند ، امیدوار است ناکامی سال های گذشته را جبران کند و جواز ورود به لیگ برتر فوتبال کشور را به دست بیاورد.

این تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی کرده است . از جمله اینکه قرار است در این فصل ، کارلوس مانوئل پرتغالی به عنوان سرمربی، بازیکنان صنعت نفت را در مقابل رقبای خود به میدان بفرستد.مربی که مدیران نفت امید زیادی به موفقیت وی دارند.

بازیکنان زیادی هم از جمع این تیم جدا شدند و ترکیبی از جوانان که قبلا در رده های سنی پایین تر این تیم بازی می کردند و چند بازیکن جوان دیگر  جای آنها را گرفته اند.
به نظر می رسد زردپوشان آبادانی کار سختی را در این فصل پیش رو دارند چرا که تیم های مدعی زیادی در گروه “ب” مسابقات جمع شده اند که کار برای این تیم دشوار خواهد کرد.
امروز اما نفت ، در حالی به مصاف رقیب خود یعتی اتکای گلستان می رود که از حمایت هواداران خود محروم است.این تصمیم کمیته انضباطی به دلیل تخلف هواداران آبادانی در بازی های فصل پیش اتخاذ شده است.
امیدواریم غیبت تماشاگران باعث نشود که نماینده این شهر گام اول خود را لرزان بردارد چرا که برای جمع کردن امتیازات لازم و رسیدن به لیگ برتر ، این تیم باید از بازی های خانگی خود بیشترین بهره را ببرد.
این کمترین حق مردم فوتبال دوست آبادان است که تیم محبوب خود را در صف تیم های برتر کشور ببینند چرا که در روزگار نه چندان دور مردان بزرگی از این شهر در سطح فوتبال ملی ، افتخار آفرینی کردند تا آبادان ، مهد فوتبال کشور لقب بگیرد.

البته دیگر نمی توان صرفا با تکیه بر خاطرات ، پای در میدان رقابت با سایر باشگاه های ورزشی نهاد و همراهی سه فاکتور مهم مدیریت ، کادر فنی و بازیکنان و در کنار آنها حمایت هواداران می تواند ضامن موفقیت نماینده شایسته فوتبال آبادان شود.