تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۲۳:۲۵
کد مطلب : 20224

نفت آبادان باز هم بخت را باخت/ ناکامی خوزستانی‌ها

در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور، نفت آبادان در یاسوج موفق نشد از سد شهرداری یاسوج عبور کند تا روی کاغذ هم شانسی برای صعود به لیگ بر‌تر وجود نداشته باشد.

عصر ابادان –  تیم فوتبال استقلال اهواز دیروز در حالی در مقابل سیاه جامگان مشهد تن به تساوی داد که تیم مشهدی یک قدم دیگر به لیگ بر‌تر نزدیک شد.

استقلال اهواز با تساوی که در مقابل سیاه جامگان کسب کرد، بدون تغیر در جایگاه خود همچنان در رده هفتم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.

این تیم هفته آینده مسابقات را به استراحت خواهد پرداخت و در هفته بیست و پنجم در اصفهان میهمان تیم گیتی پسند خواهد بود.

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که رقابت سختی با ایرانجوان بوشهر برای صعود به لیگ بر‌تر دارد، دیروز پنجمین باخت خود را متحمل شد تا فاصله این تیم با تیم رده دومی جدول به دو امتیاز برسد.

نفتی‌ها که با ۳۷ امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند امید بسیاری صعود مستقیم به لیگ بر‌تر فوتبال کشور دارند، باید منتظر ماند و دید که این تیم نهایتا موفق می‌شود به این مهم رسیده و راهی آوردگاه اول فوتبال کشور شود یا باز هم اتفاقات سال‌های گذشته در روزهای پایانی فصل گریبان این تیم را خواهد گرفت.

این تیم نیز هفته آینده در مسجد سلیمان، میزبان تیم ابومسلم مشهد خواهد بود.

اما تیم فوتبال نفت آبادان، که با باخت خانگی هفته گذشته خود امید‌ها را برای رسیدن به لیگ بر‌تر از بین برده بود، با تساوی روز گذشته خود در مقابل شهرداری یاسوج امید‌ها را بر باد داد و نشان داد که روی کاغذ هم شانسی برای صعود نخواهد داشت.

نفتی‌ها در حالیکه می‌توانستند به راحتی از میزبان خود امتیاز بگیرند، در تمام طول بازی موقعیت‌های فراوانی را از دست داد تا خیال همه را از بابت صعود به لیگ بر‌تر یک‌سره کند.

نفتی‌های شهر آبادان هفته آینده در آبادان میزبان تیم مدعی پدیده خواهند بود و در هفته انتهایی مسابقات در لرستان به مصاف تیم گهر درود خواهند رفت.

فارس