تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۵:۲۹
کد مطلب : 53830
هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

نفت آبادان تنها سربلند خوزستانی‌ها/ شهرداری همچنان ناکام

در هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، تیم‌های خوزستانی به مصاف حریفان خود رفتند که تنها تیم‌ برنده استان خوزستان در این روز نفت نوین آبادان بود.

خبرگزاری فارس: نفت آبادان تنها سربلند خوزستانی‌ها/ شهرداری همچنان ناکام

به گزارش  عصر آبادان ، هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور برگزار شد که طی آن تیم‌های خوزستانی در شهرهای شیراز، قم، تبریز، اهواز و امیدیه به مصاف هم رفتند و تیم نفت نوین آبادان تنها برنده خوزستانی‌ها در این روز بود که در قم موفق شد وحدت این شهر با شکست مواجه کند.

در همین چارچوب تیم صنعت نفت نوین آبادان در قم به مصاف وحدت رفت که این دیدار در پایان با حساب دو بر یک بر میزبان خود چیره شد.

در دیگر دیدار تیم‌های خوزستانی، تیم شهرداری دزفول در شیراز به مصاف بهمن این شهر رفت که این دیدار در پایان با حساب دو بر یک به سود نماینده شیراز به پایان رسید.

شهرداری دزفول تاکنون تنها یک پیروزی را در ۶ هفته گذشته لیگ دو کسب کرده و با این باخت وضعیت این تیم رو به وخامت برداشته است.

کارون اهواز نیز به تبریز سفر کرده بود که در مقابل تیم ملی‌پوشان این شهر به نتیجه‌ای بهتر از نتیجه مساوی یک بر یک دست نیافت.

اما در امیدیه تیم نفت به مصاف شهرداری کامیاران رفت که در این دیدار پر گل ۶ گل بین دو تیم رد و بدل شد که سهم هر دو تیم سه گل بود و بازی در عدد سه به تساوی رسید.

ملی حفاری اهواز نیز در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان بعثت کرمانشاه بود که این تیم هم به فروغی در این هفته دست نیافت و دیدار این دو تیم پس از نود دقیقه تلاش گلی را در بر نداشت.

در همین چارچوب، در هفته آینده این رقابت‌ها ملی حفاری اهواز در مشهد به مصاف نسل ابومسلم این شهر خواهد رفت، نفت آبادان در ورزشگاه خانگی خود از پارس جنوبی پذیرایی می‌کند، نفت امیدیه میهمان کارگر بنه گز خواهد بود و شهرداری دزفول به استراحت خواهد پرداخت.

در پایان این رقابت‌ها در گروه اول کارون اهواز با ۹ امتیاز در جایگاه دوم ایستاده است، در گروه دوم نیز نفت نوین آبادان با ۱۱ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

همچنین ملی حفاری با کسب این تساوی در جایگاه نهم این رقابت‌ها در گروه دوم باقی ماند، و تیم نفت امیدیه نیز با این تساوی با پنج بازی صاحب هشت امتیاز شد و در رده چهارم جدول گروه سوم قرار گرفته است.

شهرداری دزفول نیز با پنج امتیازی که تا کنون کسب کرده است، در رده هشتم جدول ۹ تیمی گروه چهارم قرار دارد.

منبع: فارس