تاریخ انتشار خبر: ۱ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۵:۱۹
کد مطلب : 55528
در هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال

نفت آبادان در اندیشه کاهش فاصله‌ها است

تیم فوتبال نفت آبادان در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور فردا در تک بازی آغازین این هفته میزبان گل‌گهر سیرجان خواهد بود.

خبرگزاری فارس: نفت آبادان در اندیشه کاهش فاصله‌ها است

به گزارش عصر آبادان، هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور از فردا با تک بازی نفت آبادان و گل‌گهر سیرجان آغاز خواهد شد و روز سه‌شنبه با برگزاری سایر دیدار‌ها در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود.

بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال و به دلیل حضور تیم گل گهر سیرجان در مسابقات جام حذفی، این بازی دو روز زود‌تر از موعد مقرر در آبادان برگزار خواهد شد.

نفت آبادان که در میدان سخت همدان موفق شد یک امتیاز دشت کند، فردا در حالی از گل‌گهر پذیرایی خواهد کرد که برای کم کردن فاصله خود با مدعیان به شدت نیازمند این پیروزی است.

نفتی‌ها که هم‌اکنون با ۱۰ امتیاز خود را در رده چهارم جدول مشاهده می‌کنند، برای کم کردن اختلاف ۶ امتیازی خود با صدر جدول اندیشه‌ای جز پیروزی در بازی فردا نخواهد داشت و شاگردان مانوئل به خوبی می‌دانند عدم کسب نتیجه لازم توسط این تیم در این دیدار، مساوی است با دور ماندن از قافله مدعیان در جدول رده‌بندی مسابقات در نیم‌فصل نخست که جبران آن بسی دشوار خواهد بود.

زردپوشان آبادانی پس از نمایش ضعیف خود در بازی گذشته در همدان، در این دیدار قطعاً به دنبال جبران نتیجه و به نمایش گذاشتن بازی زیبای خود هستند که در این فصل بار‌ها از آنان مشاهده شده است.

قطعاً طلایی‌پوشان آبادانی با در اختیار داشتن بازیکنان جوان و جویای نام این باشگاه که محصول تیم‌های مدرسه فوتبال و پایه نفت آبادان محسوب می‌شوند می‌توانند با سرعت دادن به بازی به نتیجه لازم دست یابند.

این تیم بازیکنان باتجربه‌ای را نیز در ترکیب خود دارد، مرداسی، ریکانی، غلامعلی‌تبار، بغلانی و زهیوی بازیکنانی هستند که می‌توانند در مواقع حساس در این دیدار به کمک تیم خود برسند.

به هر ترتیب دیدار فردا برای آبادانی‌ها به نظر می‌رسد سختی چندانی نداشته باشد، اما استرس ناشی از عقب ماندگی این تیم از سایر رقبای صدرنشین از بزرگ‌ترین معضلات بازی فردا خواهد بود که کادر فنی این تیم باید بر روی این اصل توجه و تفکر خاصی را داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور فردا در تک‌بازی آغازین این هفته در ورزشگاه خانگی خود از ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه میزبان گل‌گهر سیرجان خواهد بود.

منبع: فارس