تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۹:۰۶
کد مطلب : 56954
هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال

نفت آبادان در روز سرنوشت/ مصاف اهوازی‌ها با قعرنشینان

در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال، نفت آبادان به مصاف صدرنشین گروه دوم می‌رود و تیم‌های اهوازی به مصاف قعرنشینان گروه اول خواهند رفت.

خبرگزاری فارس: نفت آبادان در روز سرنوشت/ مصاف اهوازی‌ها با قعرنشینان

به گزارش  عصر آبادان ؛ ، هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا پیگیری خواهد شد و طی آن تیم‌های خوزستانی در یزد، رفسنجان و اهواز به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در همین چارچوب فردا تیم فوتبال نفت آبادان در یک دیدار سخت و سرنوشت‌ساز در رفسنجان میهمان تیم صدر جدولی مس خواهد بود.

نفت آبادان که به هر ترتیب می‌خواهد فاصله ۶ امتیازی خود را با مس کمتر کند، باید برای جبران عقب‌ماندگی خود، باید در این دیدار با امتیاز از میدان خارج شود تا ضمن توقف مس در روند امتیازگیری خود را در کورس با صدرنشین نگه دارد.

آبادانی‌ها که نشان داده‌اند در خانه به خوبی سه امتیاز را کسب کرده‌اند، می‌توانند در صورت عدم کسب پیروزی در این دیدار با یک تساوی نیز رفسنجان را ترک کنند تا هفته آینده در ورزشگاه تختی بتوانند فاصله امتیازی خود را با مس صدرنشین کمتر کنند.

باید منتظر ماند و دید که طلایی‌پوشان آبادانی دور از چشم هواداران خود نیز می‌توانند نمایش قدرت داشته باشند و یا برچسب عدم نتیجه‌گیری خارج از خانه همچنان بر پیشانی این تیم خودنمایی خواهد کرد.

نفت آبادان هم‌اکنون با ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و برای کم کردن فاصله ۶ امتیازی خود با مس باید دست پر از این میدان سخت خارج شود.

اما در اهواز تیم فوتبال فولاد نوین این شهر میزبان تیم رده دهمی شهرداری اردبیل خواهد بود.

فولادی‌ها که همگام با تیم آبی اهواز، برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کنند، در فکر یک برد آسان و لغزش صدرنشین برای رسیدن به رتبه نخست مسابقات هستند.

اوضاع در صدر جدول گروه اول پیچیده شده و هرگونه لغزش تیم‌ها می‌تواند سرنوشت این گروه را تغییر دهد.

فولاد هم‌اکنون با ۱۱ امتیازی که در هفت مسابقه قبلی خود کسب کرده در جایگاه سوم مسابقات قرار دارد و در فاصله دو امتیازی صدر جدول چشم به جایگاه نیروی زمینی متحول شده دوخته است.

تیم فوتبال استقلال اهواز نیز که در رده چهارم مسابقات در گروه اول قرار دارد، این هفته باید به یزد برود و در مقابل تربیت این شهر صف‌آرایی کند.

استقلالی‌ها که با ۱۱ امتیاز سایه به سایه فولاد برای تسخیر صدر جدول در حرکت هستند، در اندیشه پیروزی بر قعرنشین گروه اول برای پیشی گرفتن از سایر رقبا هستند، وجود سه تیم ۱۱ امتیازی در این گروه و سه تیم ۹ امتیازی فرصت اشتباه کردن و جبران آن را از هر تیمی گرفته و استقلالی‌ها می‌دانند در صورت غفلت، دیگر رقبا از این تیم پیشی خواهند گرفت.

در کل اهوازی‌ها روز آسانی در هفته هشتم پیش‌روی دارند و نفت آبادان باید در یک بازی سرنوشت‌ساز به مصاف صدرنشین در رفسنجان برود تا با امتیاز گرفتن از این تیم شرایط صدر جدول را برای این گروه بهبود ببخشد و امیدواری را به اردوی خود بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم فوتبال نفت آبادان در رفسنجان به مصاف مس می‌رود، فولاد نوین در اهواز میزبان شهرداری اردبیل است و استقلال اهواز در یزد میهمان تربیت نوین این شهر خواهد بود.

————————-

گزارش از علی دایلی

منبع: فارس