تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۶:۵۹
کد مطلب : 60913
گزارش:

نفس‌ها برای استقبال از سرداران عشق به شماره افتاد/آرزوی مادری که برآورده شد

امروز مردم شهرستان ایذه در استقبال از شهدای گمنام حماسه‌ای وصف‌ناپذیر آفریدند.

خبرگزاری فارس: نفس‌ها برای استقبال از سرداران عشق به شماره افتاد/آرزوی مادری که برآورده شد

به گزارش  عصر آبادان ، عصر امروز خیابان‌های ایذه، آسمان این دیار، صدای مردم بوی استقبال می‌داد، بوی سنگر، بوی عطر گلاب عشق …

امروز خیابان‌های شهر ایذه میزبان عاشقان دلسوخته‌ای بود که به عشق فرزندان شهید خود، برای پاسداشت ارزش‌ها و دلیرمردی‌های بزرگوارانه آنها آمده بودند. چشمان خیس مادر چشم انتظار، پدر آرام نشسته به گوشه‌ای برای آمدن فرزند.

از همه قشر و انسانی بودند و حماسه‌ای دیگر در فصل پائیز و هزار رنگ آرزو، و امروز همه با یک رنگ، برای یاد از رنگ سرخ شهادت، رنگ سبز ولایت آمده بودند.

زبان قاصر از بیان عشق و فرزندانی که بر روی دستان مردم سرزمین خود آرام‌آرام می‌رفتند؛ تا فردا بر دستان مردمان سرزمین عشق‌پرور ایران اسلامی، در خاک خطه قهرمان‌پرور زاگرس آرام گیرند، هرچند که روحشان سالهاست به درگاه معبود خود پرواز کرده است.

امروز مردمان عاشق و قدردان ایذه، با میهمان‌نوازی برگ زرین دیگری به صفحه عاشقانه ضمیر وجود خود متصل کرده و صفحه افتخارات بندگی خود را در مقابل معبود و تقدیر از شهیدان راه آزادی وطن خود، سفیدتر کردند. عصر امروز پیکر دو شهید گمنام جنگ تحمیلی بر دستان پر مهر مردمان شهرستان ایذه به سمت مصلی امام خمینی(ره) تشیع  شد.

با برگزاری مراسم شبی با شهدا، این شهدای گرانقدر مهمان مردمان ایذه و فردا ساعت ۸ صبح راهی شهر دهدز و برای همیشه مهمان این دیار خواهند شد.

آری؛ به‌راستی ما هرچه داریم از خون شهدای فداکار این سرزمین است و مردمان شهر دهدز، فردا بی‌صبرانه چشم به‌ راه شهدایی هستند که از این پس چراغ روشنایی بخش مردمان این دیار خواهد شد.

مادر شهید، عکس: وحید اورکی

استقبال از شهدای گمنام در ایذه، عکس: وحید اورکی

در راه استقبال از سرداران عشق

 منبع: فارس