تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۸:۴۵:۰۵
کد مطلب : 28186

نقاشی های از جنس سنجاق +عکس

“جیمز هگرتی” ۴۰ ساله علاقه خاصی به کارکترهای سری فیلم جنگ ستارگان دارد و برای نشان دادن آن ها در حالتی متفاوت تصمیم گرفت تا از سنجاق به عنوان وسیله اصلی نقاشی خود استفاده کند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران،  هنرمند نیویورکی در آخرین پروژه خود برای آنکه بتواند یک نقاشی تلفیقی و متفاوت را خلق کند، سنجاق سر و گیره کاغذ را وارد عالم نقاشی کرد تا متفاوت ترین نقاشی ها را از چهره های فیلم جنگ ستارگان بکشد.

 

“جیمز هگرتی” ۴۰ ساله علاقه خاصی به کارکترهای سری فیلم جنگ ستارگان دارد و برای نشان دادن آن ها در حالتی متفاوت تصمیم گرفت تا از سنجاق به عنوان وسیله اصلی نقاشی خود استفاده کند. او به گونه خاصی سنجاق های مختلف را کنار هم قرار می دهد تا نقاشی با واقعیت ذره ای تفاوت نداشته باشد.

 

 

این هنرمند برای برخی از نقاشی ها خود از جمله چهره ” Darth Vader” از ۱۰ هزار سنجاق استفاده کرده است همچنین برای کشیدن نقاشی ” C-3PO” از ۳۳,۵۸۰ سنجاق استفاده کرده است که در نوع خود بسیار بی نظیر است.

به گفته هگرتی هر نقاشی بیش از ۶ ماه از زمان او را می گیرد اما در پایان یک اثر چشم نواز خواهد شد که در ادامه می توانید تعدادی از آن ها را مشاهده نمایید: