تاریخ انتشار خبر: ۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۹:۴۳
کد مطلب : 83496

نقشه شیطان آمریکایی برای تجاوز به کودکان+عکس

به گفته پلیس ایالت یوتا، آمریکا یک متجاوز جنسی سابقه دار، اتوبوس خالی مدرسه را می دزدد تا با آن بتواند برای فریب دادن و سوار شدن کودکان مدرسه ای و اعمال شوم خود استفاده کند.

 مردی ۳۰ ساله به نام “کریپ پاتریک جیمز فردریکس” ، طبق گزارشات پلیس بعد از دزدیدن اتوبوس مدرسه و پیدا کردن لیست کودکان و همچنین آدرس خانه هایشان ، به دنبال آنها می رود.او تلاش کرد تا بچه ای کوچک را برای سوار شدن به اتوبوس فریب دهد وبه او گفت راننده جدید اتوبوس است، اما در همین زمان پدر کودک از راه رسید و جلوی سوار شدن فرزندش را گرفت.

سخنگوی پلیس انگلستان گفت : “فردریکس” سپس به سمت خانه دیگر دانش آموزان ابتدایی  راه افتاد.

مردم محلی که به خاطر رفتار و اعمال عجیب او و سیگارهایی که پشت گوشش قرار داده بود و همچنین رانندگی فوق العاده کندش، مشکوک شده بودند، پلیس را در جریان قرار دادند.

نقشه شیطان آمریکایی برای تجاوز به کودکان+عکس

بعد از دستگیری این متجاوز روان پریش ، او بطری های آب داخل سلولش را شکست و پس از به ریختن کل سلول، با فریادهایش در زندان اغتشاش ایجاد کرد.

او حالا با ۲ اتهام شامل ۲ سرقت، که قبل از اتوبوس مدرسه اتومبیل دیگری را دزدیده و پس از خرد کردن آن، لاشه ماشین را رها کرده بود و همچنین اتهام اصلی مربوط به بچه دزدی و اغتشاش است. دادگاه او هفته آینده برگزار و حکمش را تعیین خواهد کرد.

” فردریکس” در سال ۲۰۰۴ به اعمال جنسی نامشروع با کودکان متهم شده بود.

او همچنین  اخیرا به قرار گرفتن در جایگاه یک آتشنشان متهم شده بود ،بعد از اینکه با گوش دادن پنهانی به بیسیم های پلیس، به صحنه حادثه  و داخل خانه قربانی رفته بود تا گرفتار حادثه مورد ازار و اذیت قرار دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران