تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۲:۰۱
کد مطلب : 90487
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان:

نقش مردم خوزستان در تمام عملیات های بزرگ دفاع مقدس برجسته است/مظلومیت خوزستانی ها در شش ماهه اول جنگ ترسیم شود

سردار حسن شاهوار پور گفت:نقش مردم خوزستان در دفاع مقدس بسیار موثر است خصوصا در شش ماهه اول جنگ نقش مردم در جنگ بسیار برجسته بود هم در مظلومیت و تنهایی در مقابل متجاوزین و هم در مقابله با دشمن.

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در جلسه باغ موزه اظهار داشت:
نزدیک سی سال است که از جنگ گذشته است همه آقایانی که در مناصب مختلف در استان بودند آمدند و رفتند آخرش هم مجددا آقای مقتدایی برگشتند که ان شاالله این کار بزرگ باغ موزه را شروع کنند و به منزل و مقصود برسانند.
وی ادامه داد:همه ما یک نگاه آرمانی به بحث باغ موزه دفاع مقدس داریم آنچه که می تواند نگاه ما را عملیاتی کند و در دسترس قرار دهد یک مهندس توانمند،خوش فکر و با تجربه است.
سردار حسن شاهوار پور تصریح کرد:آنچه ما در خوزستان از باغ موزه می خوهیم این است که میراث ما نشان دهنده تاریخ ماست میراثی که می تواند فرهنگ ما را برای خودمان و دیگران به نمایش بگذارد نسل های بعدی ما آنچه می بینند از میراث به جا مانده خواهد بود.
وی افزود:معرفی فرهنگ دفاع مقدس و دوره ای که مردم ما در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند می تواند برای آیندگان موثر باشد همانطور که آثار باستانی در شوش و چغازنیبل روایتگر تاریخ این استان است.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت:نقش مردم خوزستان در دفاع مقدس بسیار موثر است خصوصا در شش ماهه اول جنگ نقش مردم در جنگ بسیار برجسته بود هم در مظلومیت و تنهایی در مقابل متجاوزین و هم در مقابله با دشمن.
وی افزود:نقش مردم خوزستان در عملیات هایی که همه می گویند ما سهم داریم باید ترسیم که چقدر برجسته بوده است مثل آزادسازی خرمشهر،عملیات بیت المقدس،طریق القدس،ثامن الائمه و دیگر عملیات های بزرگی که همه در کل کشور مدعی هستند یک کار ملی صورت گرفته است اما باز نقش خوزستان بسیار تاثیرگذار بوده است.