تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۹:۳۸:۲۰
کد مطلب : 25056
حاجی دلیگانی عنوان کرد:

نقش مهدی هاشمی در پرونده کرسنت روشن است/مردم خواستار محاکمه مهدی هاشمی هستند

نماینده مردم شاهین شهر گفتمن خودم پرونده کرسنت را به طور کامل مطالعه کردم و در اینکه این فرد درآن پرونده نقش مهمی داشته کاملا برایم مسجل است و به نظر من می بایست اطلاعات این پرونده در اختیار مردم برای روشن شدن افکار عمومی قرار بگیرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر اصفهان و همچنین عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی دانا، در خصوص اظهارات اخیر مهدی هاشمی مبنی بر اینکه اتهاماتش در رابطه با پرونده کرسنت مزخرف است، اظهار داشت: این سخنان مهدی هاشمی ناشی از ضعف دستگاه قضایی در خصوص رسیدگی به پرونده وی است.

نقش مهدی هاشمی در پرونده کرسنت روشن است/مردم خواستار محاکمه مهدی هاشمی هستند

وی افزود: من خودم پرونده کرسنت را به طور کامل مطالعه کردم و در اینکه این فرد درآن پرونده نقش مهمی داشته کاملا برایم مسجل است و به نظر من می بایست اطلاعات این پرونده در اختیار مردم برای روشن شدن افکار عمومی قرار بگیرد.

نماینده مردم شاهین شهر در ادامه با اشاره به این موضوع که مردم خواستار محاکمه این فرد و سایر افراد قانون گریز هستند، تصریح کرد: مردم بارها و بارها از ما پرسیدند که چرا به وضعیت افراد معمولی و عادی به زودی رسیدگی می‌شود ولی این افراد دانه درشت محاکمه نمی‌شوند و اگر هم محاکمه می‌شوند این روند با سرعت بسیار کمی پیش می‌رود، لذا ما به عنوان نمایندگان مردم خواهان محاکمه این افراد به ویژه مهدی هاشمی هستیم.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: مسئولان قضایی باید هرچه سریعتر به این پرونده رسیدگی کنند و پاسخ دهند که چرا این قدر تفاوت در رسیدگی ها وجود دارد.

انتهای پیام/