تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۳:۱۶
کد مطلب : 76792

نماینده‌ای که با کلاشینکف به پارلمان رفت +تصاویر

یکی از نمایندگان پارلمان کویت در راستای اجرای طرح جمع‌آوری سلاح بدون مجوز اسلحه خود را تحویل مقامات امنیتی داد.

همزمان با اجرای قانون جمع‌آوری سلاح بدون مجوز در کویت «عبدالحمید دشتی» نماینده سرشناس پارلمان این کشور یک قبضه اسلحه کلاشینکف خود را تحویل داد.نماینده شیعه پارلمان کویت روز گذشته با اسلحه خود به ساختمان پارلمان رفت و آن‌را به مسؤولان امنیتی تحویل داد تا الگویی برای همه شهروندان کویتی باشد.

مجلس «امت» (یا‌‌ همان پارلمان) کویت در بیست و هفتم ماه ژانویه قانون جمع‌آوری سلاح‌های بدون مجوز و تحویل آن به حکومت را تصویب کرده بود.

معاون نخست وزیر و وزیر کشور کویت درنامه‌ای به دیوان پادشاهی این کشور از تمامی اعضای خانواده پادشاهی خواست اسلحه‌های بدون مجوز خود را تحویل دهند.

وزارت کشور کویت در طرح چهار ماهه‌ای را برای جمع‌آوری سلاح، مهمات و وسایل آتش‌زا و ترقه با همیاری دستگاه‌های امنیتی و رسانه‌ها را اعلام کرده است.

«محمد خالد حمد الصباح» معاون نخست وزیر و وزیر کشور کویت در نامه‌ای به دیوان پادشاهی این کشور تمامی افراد خانواده پادشاهی را به تحویل دادن اسلحه و مهمات بدون جواز خود فراخوانده است.

بخش اطلاع‌رسانی امنیتی وزارت کشور کویت اعلام کرد اقدام پیشگیرانه جمع‌آوری سلاح‌های بدون مجوز شامل همه افراد در کویت از جمله پلیس، ارتش و گارد ملی نیز می‌شود.

نماینده‌ای که با کلاشینکف به پارلمان رفت+تصاویر
نماینده‌ای که با کلاشینکف به پارلمان رفت+تصاویر

نماینده‌ای که با کلاشینکف به پارلمان رفت+تصاویر

نماینده‌ای که با کلاشینکف به پارلمان رفت+تصاویر

منبع: ابنا