تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۱:۳۲:۲۸
کد مطلب : 29690
بسته ویژه خبری :

پای چشم بادامی ها به پالایشگاه آبادان باز می شود/نماینده خوزستانی مجلس خبرگان در تیم انتخاباتی هاشمی

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

به گزارش عصر آبادان ،پایگاه خبری رهیاب نیوز،با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

*با حضور ۷ تن از حامیان هاشمی رفسنجانی، بحث هایی درباره چگونگی ورود به انتخابات مجلس خبرگان و شناسایی و معرفی کاندیداها مطرح شده است. یکی از حاضران در جلسه در گزارشی اعلام کرد تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از فضلای حوزوی جهت کاندیداتوری شناسایی شده و صحبت های مقدماتی با برخی از آنها انجام شده است.

یکی دیگر از حاضران مدعی شد در صورت مهیا بودن شرایط، آیت الله هاشمی رفسنجانی آمادگی کاندیداتوری برای ریاست خبرگان را دارا است.

گفتنی است در این جلسه یکی از نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری حاضر بود.

 

*برخی منابع آگاه از  انعقاد قراردادی بین ایران و چین مبنی بر نوسازی و ترمیم بخش اعظم پالایشگاه نفت آبادان خبر می دهند.

بنابراین گزارش در پی فرسودگی و از کارافتادگی بخشی از پالایشگاه نفت آبادان این قرار داد موجب شده تا امیدواری دوباره ای برای توسعه فعالیت های پالایشگاه آبادان ایجاد شود.

 

*شب گذشته افراد ناشناس با اسلحه شکاری به علیرضا باوی دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر سوءقصد نمودند که نامبرده بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است.

 

*در حالی که طی روزهای گذشته خبر حکم سرپرستی عیدی پور برای فرمانداری باغملک صادر شده بود شنیده شده این مدیرباسابقه حتی یک روز هم در محل فرمانداری باغملک حاضر نشده است و معاون فرماندار سابق باغملک مسئولیت سرپرستی این فرمانداری را به عهده گرفته است.

 

*سیدضیاء هاشمی معاون وزیر علوم در خصوص حل مشکل ریزگردها در کشور اظهار داشت: طرح بزرگی برای جلوگیری از ریزگردها در دشت های خوزستان و سایر بیابان های کشور و در آینده در کشورهای همسایه اجرا خواهد شد.