تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۵:۲۷
کد مطلب : 72899

نماینده مردم آبادان در مجلس: حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضامن پیروزی در مذاکرات هسته‌ای است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاثیر زیادی در مذاکرات هسته‌ای خواهد داشت و ضامن پیروزی در مذاکرات هسته‌ای است.

خبرگزاری فارس: حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضامن پیروزی در مذاکرات هسته‌ای است

محمدسعید انصاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان، ضمن دعوت از آحاد و اقشار مختلف شهر آبادان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اظهار کرد: از مردم آبادان، اروندکنار و چوئبده و روستا به روستای آبادان، تقاضا دارم تا با شور هر چه تمام‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت داشته باشند.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن، روز نتیجه رسیدن انقلاب اسلامی و انقلابی است که امام برای این ملت به ارمغان آورد پس همه موظفیم که در این راهپیمایی حضور گسترده داشته باشیم.

عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چون همیشه و طبق فرمایش امام مبنی بر کوباندن مشت‌های محکم ملت ایران بر دهان استکبار این بار نیز به همین منظور در این راهپیمایی حضور پیدا کرده و پاسخ یاوه گویی‌های غرب را در صحنه بدهیم.

انصاری خاطرنشان کرد: دنیا با دیدن شور و عظمت در اراده ملت ایران، بار دیگر بر بزرگی این ملت مهر تاییدی خواهد زد و راهپیمایی ۲۲ بهمن در مذاکرات هسته‌ای نیز نتایج مثبتی به همراه دارد و  و ضامن پیروزی در مذاکرات هسته‌ای است.

منبع: فارس