تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۲:۰۲
کد مطلب : 55151

نماینده مردم آبادان در مجلس: دولت و مجلس در ارائه و تصویب بودجه واقع‌گرا باشند

یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس باید در ارائه پیشنهادات و تصویب بودجه واقع‌گرا باشند.


خبرگزاری فارس: دولت و مجلس در ارائه و تصویب بودجه واقع‌گرا باشند

به گزارش عصر آبادان، محمد سعید انصاری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری در محل تالار غدیر فرمانداری ویژه آبادان اظهار کرد: تورم به جز بروز و تشدید مشکلات برای مردم حاصلی نداشت.

وی اظهار کرد: امید می‌رود تا بودجه‌ای که برای سال آینده کشور تصویب می‌شود واقعی باشد، دولت بودجه را بر اساس داشته‌ها و واقعیت‌ها ببندد و مجلس نیز بر اساس واقعیت‌ها آن را مصوب کند.

وی از عدم واقع بینی به عنوان مشکلی اساسی در کشور نام برد و تصریح کرد: انتظار می‌رود تا در شهر و استانمان واقعیت‌ها بیشتر دیده شود و بر اساس ان برنامه ریزی و حرکت شود.

این نماینده یادآور شد: در بخشهای مختل به ویژه عمران در آبادان مشکلات فراوانی وجود دارد لذا باید بکوشیم تا این وضعیت را بهبود ببخشیم.

انصاری ادامه داد: برنامه‌ریزی بر‌اساس آنچه واقع نیست، غیر واقعی است و رنج حاصل از آن گریبانگیر مردم می‌شود.

وی گفت: بهبود وضعیت نفت از شرایط فعلی ناممکن است ضمن آنکه بودجه سال آینده نیز کمتر از سال جاری خواهد بود.

به گفته وی اگر قیمت نفت در سال گذشته ۱۰۰ دلار بوده است در سال جاری به ۸۰ دلار تنزل پیدا کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر انجام خدمات صادقانه به مردم افزود: نرخ بیکاری و تورم اعلام شده در استان خوزستان غیر واقعی و خلاف واقع است.

وی اظهار کرد: بیکاری در آبادان رنج آور است و بسیاری از نوجوانان و جوانان ما از نبود کار و شغل مناسب در رنجند، باید برای رفع این مشکلات چاره‌اندیشی و برنامه‌ریزی مناسب و مدونی صورت گیرد.

منبع: فارس