تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۸:۲۳
کد مطلب : 75234
امام جمعه مسجدسلیمان:

نماینده مسجدسلیمان یک نطق آتشین در مجلس داشته باشد/اقای زنگنه اقیانوس نفت و گاز زیر پای این جوانان است

عصر آبادان:امام جمعه مسجدسلیمان : اقای زنگنه وزیر محترم نفت اقیانوس نفت و گاز زیر پای این جوانان است , جوانانی که تفریحگاه , سینما و شغل ندارند و تنها دلخوشی شان همین تیم است.

به گزارش عصر آبادان به نقل از آسماری نیوز پس از گذشت سه روز از تعطیلی  تمرینات تیم فوتبال نفت و اعتصاب بازیکنان  بدلیل پرداخت نشدن  قراردادهایشان شب گذشته جمعی از هواداران تیم نفت به همراه غلامعلی قاسمی رئیس هیئت فوتبال مسجدسلیمان و اعضای کانون هواداران تیم نفت  با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان دغدغه ها و نگرانی خود را از آینده تیم نفت  با حجت الاسلام امینی در میان نهادند.

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان  ضمن خیر مقدم به هواداران تیم نفت اظهار داشت : با سرمایه های عظیمی که از این شهر نصیب کشور شده است این مسئله قابل حل است اما نیاز به یک اراده جمعی دارد و باید جدی تر پیگیری شود.

 

 

وی افزود : هم با وزارت نفت تماس داشته ام و هم با  دکتر مقتدایی استاندارخوزستان  جلسه ای  حضوری برگزار کردم و خوشبختانه نگاه استاندار نسبت به مسجدسلیمان مثبت و دلسوزانه است .

حجت الاسلام امینی ادامه داد : با این حرف که نامه دادیم و  جلسه گرفتیم مشکلی حل نمی شود, از دکتر جلیلی نماینده محترم شهرستان انتظار دارم که نه فقط برای فوتبال بلکه در چند مقوله اولویت دار دیگر از جمله اشتغال  یک نطق آتشین چند دقیقه ای در مجلس شورای اسلامی داشته باشند  ما خیلی اوقات با داد و فریاد معقول و قانون مند حقمان را گرفته ایم.

 

 

وی تاکید کرد : امام جمعه و نماینده و فرماندار و دیگر مسئولین هرکس باید به سهم خودش اقدام کند  چرا که این مشکل تبدیل به یک مسئله جدی شده است و خود بنده هم اضطراب اینکه تیم نفت  به لیگ پایین تر سقوط نکند را دارم.

نماینده ولی فقیه در مسجدسلیمان خاطر نشان کرد : وقتی این جوانان مودبانه و نجیبانه حرفشان را می زنند و حتی حاظرند حقوق خود را برای تیم خرج کنند بی انصافی و ظلم است که  به حرفشان  اعتنا نکنیم.

وی  با بیان اینکه اگر گاز مسجدسلیمان به ماهشهر نرسد تمام پتروشیمی های این شهر تعطیل خواهد شد  ادامه داد :  اگر نفت چاه های مسجدسلیمان کم شده است اما گاز مسجدسلیمان که در دنیا نمونه است روزانه دارد صادر می شود .  اگر نفت  نمی تواند  هزینه های تیم را پرداخت کند اسم تیم را شهرداری مسجدسلیمان   یا گاز  مسجدسلیمان بگذارند. روزانه  میلیارد میلیارد گاز از مسجدسلیمان گاز صادر می شود اما ۵ میلیارد برای نفت مسجدسلیمان نمی شود پرداخت کرد؟

امینی  با انتقاد از بالا بودن سن وزرای کابینه دولت افزود : دولتی که اکثر وزاری کابینه اش  ۸۰ساله  باشند ممکن است خیلی از  دغدغه های جوانان را متوجه نشود.

حجت الاسلام امینی خطاب به وزیر نفت گفت : اقای زنگنه وزیر محترم نفت  اقیانوس  نفت و گاز زیر پای این جوانان است , جوانانی که تفریحگاه , سینما و شغل ندارند  و تنها دلخوشی شان همین تیم است. کار از راهکار قانونی گذشته و مسئله تیم نفت باید اساسی بررسی شود.

امام جمعه مسجدسلیمان در پایان دیدار با هواداران تیم نفت اظهار داشت :  تشکر  می کنم از حضور شما جوانان که  با وجود  مشکلات فراوان  اما مودبانه و منطقی هستید و با برگزاری جلسه با مسئولین شهر روال اعتراض خود را منطقی طی می کنید.