تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۰:۲۵
کد مطلب : 65600

نویدکیا آماده خداحافظی از مستطیل سبز / وضعیت نامعلوم کاپیتان محرم

با وجود اینکه باشگاه سپاهان تمایلی به اظهار نظر صریح در مورد وضعیت محرم نویدکیا ندارد اما به نظر می‌رسد در لیگ چهاردهم این بازیکن به میدان نخواهد رفت و باید منتظر خداحافظی وی از مستطیل سبز باشیم.

پیش از آغاز لیگ چهاردهم ابهامات زیادی در مورد محرم نویدکیا وجود داشت تا جایی که در مقطعی حتی بحث جدایی این بازیکن از تیم اصفهانی و پیوستنش به تیم‌های تهرانی وجود داشت.

در آن مقطع اختلافات و سوءتفاهم‌هایی که بین نویدکیا و باشگاه وجود داشت، گویا برطرف شده بود و نام این بازیکن نیز در ردیف بازیکنان تیم اصفهانی برای لیگ چهاردهم قرار گرفت اما با مشکل مصدومیت مواجه بود و تا بدین جای لیگ نیز که ۱۷ هفته از مسابقات لیگ برتر سپری می‌شود، هنوز شرایط بازی پیدا نکرده و به نظر هم نمی‌رسد تا پایان لیگ بتواند به میدان برود.

* سفر نامعلوم نویدکیا به آلمان

از مدت‌ها پیش بحث سفر محرم نویدکیا به آلمان وجود داشت و هر باری که در مورد وضعیت وی از مدیرعامل یا سرپرست سپاهان سؤالی پرسیده می‌شد، پاسخ این بود که محرم قرار است به آلمان سفر کند و وضعیتش معلوم شود.

با این وجود هنوز سفر نویدکیا به آلمان انجام نشده و عدم صدور ویزا دلیل منتفی شدن سفر اخیر وی عنوان شده و معلوم نیست چه زمانی این سفر انجام شود.

به گزارش فارس، رقابت‌های لیگ برتر هفته هفدهم را پشت سر گذاشته است و ادامه این مسابقات به پس از بازگشت تیم ملی از جام ملت‌ها موکول شده است.

تیم سپاهان با قرار گرفتن در رده دوم جدول رده‌بندی یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شود و با شرایط فعلی نیز امکان اضافه شدن نویدکیا وجود ندارد زیرا بر فرض اینکه وی به آلمان سفر کند، تضمینی برای اینکه دیدار وی با جراحش تضمینی برای ادامه فوتبالش باشد، وجود ندارد.

* سپاهان به فکر بازی خداحافظی بیفتند

در نشست فصلی مدیرعامل سپاهان یکی از سؤالات مطرح شده در مورد وضعیت محرم نویدکیا این بود که مدیرعامل باشگاه سپاهان در این‌باره توضیحاتی را ارائه کرد اما جوابش واضح و مشخص نبود.

مهرزاد خلیلیان در این نشست تاکید کرد که نویدکیا اسطوره باشگاه سپاهان است و باید حرمت وی حفظ شود زیرا وی برای تیم سپاهان زحمات زیادی متقبل شده است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که محرم بتواند در ادامه مسابقات لیگ چهاردهم این تیم را همراهی کند.

با این حال به نظر می‌رسد هواداران سپاهان و فوتبال‌دوستان اصفهانی باید آماده خداحافظی محرم از مستطیل سبز شوند زیرا مصدومیت‌های متوالی و بالا رفتن سن موجب شده تا این بازیکن حتی در صورت بازگشت احتمالی به فوتبال نیز کیفیت خوبی را ارائه نکند.

به باشگاه سپاهان نیز پیشنهاد می‌دهیم در تدارک تهیه ویژه برنامه‌ای برای تقدیر از زحمات کاپیتان پر افتخارش باشد تا برای همیشه در تاریخ ورزش استان ثبت شود.

منبع: فارس