تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۲:۳۵
کد مطلب : 68776
شهسواری:

نیازهای آبادان بیش از امکانات فعلی آن است

قائم مقام سازمان بهزیستی کشور در امور مشارکتهای مردمی گفت: نیازهای این منطقه نسبت به سایر شهرها بیش از امکانات است و در این موضوع تردیدی نیست.

به گزارش عصر آبادان ؛ حجت الاسلام عبدالرحیم شهسواری عصر دوشنبه در جریان سفر به آبادان با بیان این مطلب افزود: امیدوارم با کمک شورای مشارکت که در راس آن استاندار خوزستان است، اقدامات خوبی انجام شود.

قائم مقام سازمان بهزیستی کشور در امور مشارکتهای مردمی تصریح کرد: نگاه دولت به شهر آبادان یک نگاه مثبت است و در حد مقدورات از ساخت و آبادی این شهر کوتاه نخواهد آمد، به طور حتم برای پیگیری های مصوبات قبلی، پیگیری های لازم را در حوزه بهزستی انجام می دهیم.

شهسواری با اشاره به عملکرد بهزیستی آبادان ادامه داد: گزارشهایی که در خصوص عملکرد بهزیستی آبادان وجود دارد هیچکدام منفی نبوده است.

وی در خصوص روستاهای آبادان توضیح داد: آبادان یک منطقه استثنائی است و نمی توان آن را با سایر مکان ها مقایسه کرد. در واقع مشکلات باقیمانده از جنگ تحمیلی، معلولین و گروه های هدفی که در این شهر وجود دارند در شرایط خاص و ویژه ای هستند.

قائم مقام سازمان بهزیستی کشور در امور مشارکتهای مردمی با بیان اینکه آبادان را با برخی از استان هایی که مشکلات حوزه بهزیستی را پشت سرنگذاشته اند نمی توانیم مقایسه کنیم، گفت: وجود مشکلات زیاد یک امر طبیعی است و نیازمند پیگیری های بیشتر است.

شهسواری ابراز کرد: سازمان بهزیستی در ماموریت های خود با حمایتی که خیرین و دستگاه ها می کنند تا آنجایی که می تواند تلاش و کمک می کند.

وی با بیان اینکه وجود وجود سازمان منطقه آزاد اروند در شهرهای آبادان و خرمشهر یک حرکت بسیار مثبت است، یادآور شد: بر اساس قانون از محل درآمدهای مناطق آزاد می توانیم یک درصد را برای مناطق محروم هزینه کنیم که این امر یک ظرفیت مطلوب است.

قائم مقام سازمان بهزیستی کشور در امور مشارکتهای مردمی با اشاره به لزوم اطلاع رسانی تاکید کرد: از رسانه ها انتظار می رود تا پیام محرومین را منعکس تا با این اقدام ما را حمایت کنند.

شهسواری در پایان عنوان کرد: رسانه ها وظیفه دارند وضعیت موجود را به جامعه انتقال دهند.

مرجع / مـهـر