تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۳:۵۱:۵۸
کد مطلب : 93732
آیت الله محسن حیدری :

نگاه حضرت امام(ره) برای حل مشکلات به درون کشور بود/معتقدان به شعار “نه غزه،نه لبنان” ضدامام هستند

امام جمعه موقت اهواز گفت:جریاناتی در داخل کشور شعار نه غزه نه لبنان می دادند اینها در پی تحریف فکری مکتب امام بودند و هستند کسانی که به شعار نه غزه نه لبنان معتقدند ضد امام هستند و جزو تحریف گران شخصیت امام باید تلقی شوند.

آیت الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز در خطبه های این هفته نماز جمعه با بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت:۱۵ خرداد سال ۴۲ یک حرکت نوینی با سردمداری حضرت امام آغاز شد که به انقلاب اسلامی ختم شد.

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی بی نظیر حضرت امام و هشدار مقام معظم رهبری در خصوص خطر تحریف شخصیت امام عنوان داشت:حتی انبیای الهی در معرض تحریف شخصیت قرار گرفته اند یک نمونه آن حضرت عیسی بن مریم است که او را پسر خدا معرفی کردند.
آیت الله حیدری تصریح کرد:وقتی مقام معظم رهبری از خطر تحریف امام سخن می می گوید نباید تعجب کرد چرا که اخیرا برخی ها از امام نقل خواب و خاطره های مختلف می کنند تا آنجا که گفته اند امام در اواخر عمر خود از ضدیت با امریکا دست برداشته بود!
وی با تببین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تشیع لندنی و ذکر مصادیق آن گفت:آنچه امروز شبکه های ماهواره ای شیعی، وابسته به لندن آن را تبلیغ می کنند در مقابل هفته وحدت، هفته برائت اعلام می کنند قمه زنی را ترویج می دهند برخی هیات های داخل کشور را فریب می دهند تا عکس امام و شهدا را در حسینیه های خود نصب نکنند.
امام جمعه موقت اهواز با تاکید بر اینکه نگاه حضرت امام برای حل مشکلات به درون کشور بود گفت:امروز هم کسانی هستند که در مذاکرات هسته ای نگاهشان به بیرون از کشور است در حالیکه حضرت امام و رهبر انقلاب بارها فرموده اند باید نگاه به درون کشور باشد.
وی ادامه داد:مذاکرات هسته ای را با اعتماد به امریکا و ۵+۱ نمی توان حل کرد نگاه مقام رهبری یقینا نگاه امام امت است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضرت امام ورهبر انقلاب، فلسطین را یک مسئله اساسی نظام می دانند تصریح کرد:جریاناتی در داخل کشور شعار نه غزه نه لبنان می دادند اینها در پی تحریف فکری مکتب امام بودند و هستند کسانی که به شعار نه غزه نه لبنان معتقدند ضد امام هستند و جزو تحریف گران شخصیت امام باید تلقی شوند.