تاریخ انتشار خبر: ۸ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۲:۴۲
کد مطلب : 92373
حسن زاده در خطبه‌های نماز جمعه اهواز:

نگرانی هایی برای عبور از خطوط قرمز وجود دارد/دولت نباید ثقل برنامه هایش را روی مذاکرات می گذاشت

امام جمعه اهواز با اشاره به اشتباهی که دولت و رئیس جمهور مرتکب شده اند گفت: آنها ثقل برنامه خود را روی مذاکرات گذاشتند این موجب شد که طمع دشمنان بیشتر شود و نگرانی ها برای عبور از خطوط قرمز بیشتر شود.

حجت الاسلام سیدابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای امام خمینی با انتقاد از رواج دخانیات در جامعه اظهار داشت:خیلی از پارک ها برای خانواده ها جای امنی نیست چرا که در پارک ها بساط قلیان ها پهن شده است مسئولین بخش های مختلف این معضل را مورد توجه قرار دهند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به در پیش بودن نیمه شعبان از مردم خواست در برپایی جشن ها”شئون” را رعایت کنند.
امام جمعه اهواز با تشکر از کسانی که تعظیم شعائر می کنند تاکید کرد:نباید جشن نیمه شعبان با موسیقی و غنا و برنامه هایی همراه شود که در شان نیمه شعبات نیست.
وی با تقدیر از زحمات وزارت اطلاعات خصوصا سربازان گمنام امام زمان در خوزستان گفت:خورستان همیشه مورد طمع دشمنان بوده است در دوران دفاع مقدس هدف عمده دشمن استان خوزستان بود امروز هم طمع دشمنان کم نشده است ولی امنیت امروز مرهون فداکاری های این عزیران است.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به تغییر سیاست های شیطان بزرگ_آمریکا_در منطقه تصریح کرد:آنها دیدند خودشان مستقیم وارد جنگ شوند چیزی جز ضرر عایدشان نمی شود برای همین سیاست خود را عوض کردند گروه های تکفیری را به جان مسلمانان انداختند.
وی به اهداف امریکا در جنگ نیابتی اشاره کرد و فروش تسلیحات جنگی و بدنام کردن اسلام را از این اهداف برشمرد.
امام جمعه موقت با دروغ خواندن شعارهای مبارزه با تروریست و دفاع از حقوق بشر گفت:اخیرا مسئولین عراقی خیانت امریکایی ها در تسلط داعش بر الرمادی را فاش کردند.
حسن زاده از تیم مذاکره کننده خواست خطوط قرمزی را که رهبر انقلاب ترسیم کرده اند رعایت کنند.
وی با اشاره به اشتباهی که دولت و رئیس جمهور مرتکب شده اند گفت: آنها ثقل برنامه خود را روی مذاکرات گذاشتند این موجب شد که طمع دشمنان بیشتر شود و نگرانی ها برای عبور از خطوط قرمز بیشتر شود.
امام جمعه اهواز گفت:امیدواریم تیم مذاکره کننده این اعتمادی که رهبر انقلاب و مردم به آنها دارند را حفظ کنند.