تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۶:۰۵
کد مطلب : 44408
فرماندار ویژه آبادان:

نیازمند عملیاتی بودن هدف‌گذاری‌ها در زمینه بهبود وضعیت آموزش و پرورش هستیم

فرماندار ویژه آبادان بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای هدایت دانش‌آموزان این شهرستان برای شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه‌های برتر تاکید کرد و گفت: نیازمند عملیاتی بودن هدف‌گذاری‌ها در زمینه بهبود وضعیت آموزش و پرورش هستیم.

به گزارش  عصر آبادان، عزیزالله شهبازی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش آبادان با اشاره به اینکه انجام کارهای بزرگ نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و مناسب دارد، اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها باید دارای خروجی باشند و کسانی که این برنامه‌ریزی را انجام می‌دهند باید کاربلد باشند.

وی با بیان اینکه هدف‌گذاری‌ها در زمینه بهبود وضعیت آموزش و پرورش باید جنبه عملیاتی داشته و به انجام برسند، گفت:‌ باید آمار و ارقام کمی و کیفی با برنامه‌ریزی هدفمند ارائه و اعلام شود.

فرماندار ویژه آبادان تصریح کرد: باید وضعیت و جایگاه ما در سطح استان مشخص شود و اطلاعات درست، جامع و به روز از وضعیت موجود در آموزش و پرورش در اختیار شورا قرار گیرد چرا که در غیر این صورت نمی‌توانیم برنامه‌ریزی درست و هدفمندی داشته باشیم.

وی با تاکید بر همکاری و حمایت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی شهر با آموزش و پرورش به‌منظور آماده‌سازی مدارس برای بازگشایی یادآور شد: ایجاد زمینه‌های نشاط و شادابی در مدارس در دستور کار سال جاری آموزش و پرورش قرار دارد.

معاون استاندار در پایان بر ساماندهی و بهبود وضعیت آموزش و پرورش برای ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان آبادانی تاکید کرد.
منبع: فارس