تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آبان, ۱۳۹۴ | ۰۶:۴۹:۴۲
کد مطلب : 103639
سردار شاهوارپور در بهبهان :

نیروهای جوان بسیجی هر تهدیدی را پاسخ خواهند داد/پیام رزمایش مدافعان حرم اطاعت از رهبری است

فرمانده سپاه خوزستان گفت : دشمن امروز در منطقه به سختی با مشکل مواجه شده است و بیرون آمدنش درمنطقه و منجلابی که خود درست کرده است بسیار سخت است.

به نقل از  عصر بهبهان، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان ظهرامروز در  رزمایش «الی بیت‌المقدس»که با حضورگردان‌های الی بیت‌المقدس، کوثر و امام حسین(ع)، گردان‌هایی از شهرستان‌های امیدیه، آغاجاری و بهبهان برگزار شداظهار داشت: اگر هوشیار نباشیم دشمن از هرفرصتی که به دست می آورد بیشترین استفاده را خواهد کرد.

وی گفت: در این رزمایش اقتدار  دفاعی نمایش داده شد که  آمادگی بسیجیان در مقابل هر گونه تهاجم و تجاوز دشمن را به تصویر می کشد.
.
فرمانده سپاه خوزستان ضمن اشاره به بالا رفتن آمادگی همه نیروها در صحنه رزمایش عنوان کرد: با این رزمایش ها فرماندهان جوان بسیجی با تجهیزات و امکانات دفاعی آشنا می شوند و خود را در میدان واقعی جنگ علیه دشمن می ببینند.

سردار شاهوار پور ایجاد روحیه شور و نشاط در بین نیروهای رزمنده و بسیجی را یکی دیگر از اهداف رزمایش اعلام کرد و اظهار داشت: امروز نیروهای جوان بسیجی هر تهدیدی را پاسخ خواهند داد.

وی در ادامه به بیان اینکه دشمن می گوید گزینه نظامی روی میز دارد خاطرنشان کرد: با همه وجود تمامی بسیجیان این آمادگی را دارند که در تمامی صحنه ها حضور فعال داشته و دشمن را شکست و نا امید کند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در ادامه به حضور نیروهای دیگر بسیج در این رزمایش اشاره کرد و گفت: دشمن امروز در منطقه با مشکل مواجه شده است و بیرون آمدنش درمنطقه و منجلابی که خود درست کرده است بسیار سخت است.

وی با بیان اینکه پیام این رزمایش اطاعت از رهبری و ولایت است، اضافه کرد: این امید را به مقام معظم رهبری و مردم عزیز ایران اسلامی می دهیم که با تمام توان آینده روشنی در پیش داریم.

شاهوار پور ادامه داد: در این رزمایش پاسخ قاطع و محکمی به تهدیدات دشمن خواهیم داد وهمیشه اعلام کرده ایم که برای رودررویی با دشمن آمادگی کامل داریم.