تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۷:۴۴
کد مطلب : 45687
رییس عقیدتی سیاسی یگان ویژه استان خوزستان

هدف داعشی ها مقابله با نظام ولایت فقیه و مخدوش کردن چهره اسلام است

عصر آبادان: رییس عقیدتی سیاسی یگان ویژه استان خوزستان گفت: داعش و حامیانش دو هدف را دنبال می کنند.

yegan-vige-khouz

به گزارش عصر آبادان : حجت الاسلام “محمدعلی فاطمی نیا” در حاشیه آیین ورود شهدا به میهن اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصر آبادان افزود: هدف اول مقابله با نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه است تا به وسیله آن بتوانند مقاومت اسلام را در برابر صهیونیست و استکبار بشکنند و هدف دوم شان این است که چهره اسلام را به دنیا منفور نشان دهند.

وی اضافه کرد: اما خوشبختانه الان می بینیم که آنهایی حمایت کننده مادی و معنوی این گروه بودند خودشان معتقدند که باید داعش از میان برداشته شود و بیانیه ای مبنی بر اینکه گروه داعش اسلامی نیست و بایستی با آنها مبارزه کرد، صادر کردند.

حجت الاسلام فاطمی نیا اظهار داشت: با نگاهی به گذشته می بینیم که استکبار و صهیونیست پیشرفت اسلام و اسلام گرایی در دنیا با سرعت بیشتری پیش رفته و برای جلوگیری و مقابله با آن این گروه را راه انداختند و از آن پشتیبانی کردند.

وی با اشاره به مقام شهید گفت: مقام شهید در یک جمله از لسان امیرالمومنین(ع) یک نفر از شهدا ۷۰ هزار نفر از اهل بیت و همسایگان و نزدیکان را در روز قیامت شفاعت می کند و بالاترین اوج و عرصه حیات انسان در دنیا حیات شهید است.

حجت الاسلام فاطمی نیا گفت: انقلاب اسلامی ما بر سه محور اتحاد و وحدت کلمه، ولایت و رهبری و برکت خون شهدا ارزش خود را پیدا کرده که هر از گاهی این شهدا با ورود خود کشور ما را عطرآگین می کنند و این چیزی نیست که مگر با زبان بگوییم و زبان قاصر از توصیف مقام شهید است.