تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۹:۳۵
کد مطلب : 66053
حاشیه‌های تمرین تیم‌ملی در ملبورن؛

هدیه ملی‌پوشان برای هواداران

سومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ملبورن برگزار شد.

تیم ملی فوتبال ایران در فاصله ۴۸ ساعت تا نخستین دیدار خود در رقابتهای جام ملتهای آسیا سومین تمرین خود را در ملبورن برگزار کرد.

در این تمرین همه بازیکنان حضور داشتند و محمدرضا خانزاده هم که بامداد جمعه به استرالیا رسیده بود پس از ساعاتی استراحت در جمع دیگر ملی پوشان حاضر شد و با آنها تمرین کرد.

همچون روزهای گذشته ابتدای تمرین امروز برای خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران باز بود و پس از شروع تمرینات تاکتیکی خبرنگاران محل تمرین را ترک کردند.

هر چند در روزهای گذشته قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه حضور تماشاگران را در سکوهای محل تمرین نمی داد و ایرانی‌های مقیم ملبورن از این مساله مطلع بودند اما آنها با علاقه فراوان خود را به محل تمرین تیم ملی رساندند تا پس از پایان تمرین بتوانند با بازیکنان محبوب خود عکس یادگاری بگیرند. بازیکنان تیم ملی هم پس از پایان تمرین یک به یک به بیرون محوطه رفتند تا به ابراز احساسات ایرانی‌ها پاسخ بدهند. کاپیتان جواد نکونام هم به نمایندگی از بازیکنان و اعضای کادر فنی با اهدای دسته گلی از حضور و حمایت آنها در محل تمرین تیم ملی قدردانی کرد.

قرار است تیم ملی فردا آخرین تمرین خود را پیش از بازی برابر بحرین در ورزشگاه رکتانگلار برگزار کند. ورزشگاهی ۳۰۰۵۰ نفری که پس از برگزاری دیدار افتتاحیه جام ملتهای آسیا، میزبان بازی ایران برابر بحرین هم خواهد بود.

منبع: ایسنا